Czy powinniśmy wybrać się do Rewala? Jak tam jest?

Chociaż naprawdę możliwości w zakresie wyjazdów wakacyjnych, to czasami najlepsze znajdują się najbliżej. Miejscowości zlokalizowane nad Morzem Bałtyckim zachwycają swoją przystępnością i dosyć normalnymi cenami.

Oczywiście, to jak prezentuje się dana miejscowości, zależy od wielu czynników. W jednym mieście jest bowiem bardziej czysto, w kolejnej bardziej drogo, w jednym miejscu będzie ładniej, w drugiej będziemy narzekać, że jest za duży chaos.

Najdroższe miejscowości nad Bałtykiem to bez wątpienia Sopot, Kołobrzeg oraz Międzyzdroje. Sopot to przedstawiciel wschodniej części morza Bałtyckiego, wizytówka Trójmiasta, Kołobrzeg jest najważniejszy na środku wybrzeża, natomiast Międzyzdroje tuż przy granicy z Niemcami. Każda z takich miejscowości jest bardzo popularna i dość rozbudowana. W tego rodzaju miejscach w okresie wakacyjnym rzeczywiście trudno znaleźć nocleg, a jeżeli poczekamy zbyt długo to właściwie może nie być szansy na jakąkolwiek kwaterę.
plaże

Autor: Jacek Becela
Źródło: http://www.flickr.com
Zajęcia sportowe w klubie Star Fitness

Autor: Rafał Depa
Źródło: Star Fitness

Całe szczęście są inne, równie ciekawe miejscowości, zwłaszcza Rewal (domki (https://www.domki-letniskowe.pl/) letniskowe rewal). To urocza, niezbyt duża miejscowość, jaka jest położna w zachodniej częściej województwa zachodniopomorskiego, około sześćdziesięciu pięciu kilometrów od granicy z Niemcami. To ciekawe położenie Rewala to kolejny atut, zwłaszcza jak pogoda nad morzem nie dopisuje. Wtedy możemy zorganizować sobie ciekawą wyprawę, a z Rewala wszędzie blisko.

Wspomniane przed chwilą Niemcy to jedno, ale w rzeczywistości rzeczywiście blisko jest do Międzyzdrojów, które chociaż są przeludnione w sezonie, to jednakże warte odwiedzenia (na ten czas postaw na Rewalskie pokoje gościnne).

. W Rewalu korzystnie wcześniej rezerwować nocleg , gdyż mamy w takiej sytuacji szansę na interesującą kwaterę. Zwłaszcza jak domki letniskowe Rewal ma naprawdę dużo do zaoferowania.