Co powinieneś zabrać ze sobą na podróż traperską? Kilka porad dla podróżników

Jeżeli właśnie udajesz się w podróż swojego życia tylko z plecakiem i bez żadnego planu ani opłaconych noclegów, możemy powiedzieć Ci właściwie tylko jedno – mocno Ci zazdrościmy – bez wątpienia czeka Cię niesamowita przygoda

. Równocześnie przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny poradnik, dzięki któremu będziesz wiedzieć, co konkretnie powinieneś ze sobą zabrać na taką wyprawę.
Spakuj namiot do plecaka
Na początek bez wątpliwości musisz zadbać o to, żeby mieć gdzie sypiać – w takich wypadkach przyda się bez wątpliwości namiot. Zabierz na dodatek wygodną poduszkę, dzięki której będziesz mógł zasnąć praktycznie wszędzie. Ciekawy produkt: .
Energia

Autor: Denis Bocquet
Źródło: http://www.flickr.com

Jedzenie to właściwie podstawa kJedzenie http://sklep.acana.com.pl/7–jedzenie-suchewyjazdu

BIWAK

Autor: Grzegorz
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli decydujesz się na sypianie pod namiotem, niewątpliwie musisz również zadbać o jedzenie – jego przygotowywanie bowiem nie będzie łatwe. W Twoim plecaku bez wątpienia musi znaleźć się solidna menażka lub innego rodzaju manierka – to bowiem w niej będziesz przygotowywać posiłki. Na takich wyprawach bez wątpliwości sprawdzi się najlepiej stara wojskowa menażka – jeśli więc taką maszmenażka (sprawdź więcej)tpliwie musisz ją spakować. Jeśli zaś nie, manierka musi znaleźć się na liście Twych zakupów do zrobienia przed wyprawą.

trekking

Autor: Valerie Hinojosa
Źródło: http://www.flickr.com

Dobre buty

Tym, o co musisz najbardziej zadbać, są wygodne buty – bez nich niewątpliwie nie będzie Ci się dobrze maszerować, a jednocześnie cała wyprawa straci swój urok

. Nie zakładaj nowych butów! Nie wiesz przecież, jak będą się konkretnie zachowywały i jak będą leżeć na stopie, zatem zdecydowanie lepiej postawić na sprawdzone wcześniej buty. Tutaj więcej: .