Z jakiego powodu kontynuacje hitowych gier będą się cieszyć tak ogromnym zainteresowaniem graczy

Od chwili gry zaczęto produkować pierwsze komputery ludzie zaczęli je stosować do zabawy oraz rozrywki. Pierwsze z gier były proste, ale też możliwości wydajnościowe i graficzne nie były jakieś oszałamiające. Dopiero rozwój technologiczny w ostatnim czasie sprawił, że możliwości sprzętu w tym względzie znacznie się poprawiły.

gra na konsoli

Autor: blogarazzo
Źródło: http://www.flickr.com
Współczesne gry nie tylko będą zachwycać doskonałą fabułą, lecz również doskonałą grafiką, a cała zasługa tego będzie tkwić w wydajnych kartach graficznych. Producenci gier dostosowują ich parametry do aktualnych możliwości sprzętu.

Każda nowa odsłona to jeszcze lepsze graficzne możliwości, niemożliwe do osiągnięcia wcześniej. Specjalnie wspomniane tu zostało o nowym wznowieniu, gdyż sporo obecnie sprzedawanych gier to po prostu kontynuacje hitowych produkcji, których pierwsze odsłony miały miejsce nawet przed kilkunastu laty. Od tamtego czasu możliwości graficzne sprzętu komputerowego zwiększyły się ogromnie, dlatego też ogromnej poprawie uległa również oprawa graficzna, lecz i fabuła sporo została w wielu produkcjach poprawiona.

Jedną z tego typu kultowych produkcji, wznawianych po raz kolejny i po raz kolejny zdobywającą bardzo dużą popularność miłośników gier z wielu krajów jest call of duty: black ops iii. To następna część bardzo popularnej i lubianej przez grających strzelanki, osadzona w dość odległej przyszłości. Fabuła będzie się rozgrywać w roku 2065, kilkadziesiąt lat później po wydarzeniach z poprzedniej części. Oczywiście są wtedy nowe zagrożenia i niebezpieczeństwa, z jakimi może sobie poradzić właśnie nasz bohater.

Gra jest szybka i dynamiczna, a zaawansowane możliwości trybu multiplayer powodują, że może stanowić świetną rozrywkę ze znajomymi. Podobnie kolejną, w tym przypadku trzecią, nowy tytuł risen 3: władcy tytanów. Gra stanowi kontynuację przygód z poprzednich części, to znaczy wszystko dzieje się w świecie opanowanym przez Wojny Tytanów. Tu również po tym, jak się wcieli w postać głównego bohatera ma się parę głównych misji do wykonania, na co bez problemów można przeznaczyć kilkadziesiąt godzin grania.