W końcu doczekaliśmy się lata. Dokąd pojechać na wczasy?

Nareszcie doczekaliśmy się lata. O pogodnych chwilach marzyliśmy już tak bardzo. Tegoroczna zima wyjątkowo dała się nam we znaki. W długie, chłodne popołudnia umilaliśmy sobie czas, oglądając kolorowe zdjęcia z zeszłorocznego wakacyjnego wyjazdu. Natomiast w pracy, kiedy tylko szef nie zauważył, studiowaliśmy broszurki biur podróży w poszukiwaniu najlepszych wycieczek.

Tymczasem, wczasy już się zbliżają. Jeszcze parę tygodni i możemy błogo wylegiwać się na gorącej plaży pensjonat nowy targ uannynowytarg pl wesoło baraszkować w cieplutkim morzu. Nie jesteśmy w stanie się już doczekać tej swobody.

Biuro podróży Orlica, jak co roku, oferuje nam dużo cudownych atrakcji. Jesteśmy w stanie wręcz przebierać w ofertach. Od wielu już lat najpopularniejszym kierunkiem urlopowych wyjazdów rodaków jest bez wątpienia zagranica. Przywykliśmy do luksusowych warunków, które oferują nam zagraniczne kurorty. Odległe państwa dają nam też gwarancję słonecznej pogody w czasie całego turnusu. Nie przedstawiamy już sobie udanego urlopu bez bezkresnej plaży, błękitnego morza oraz warunków na najwyższym poziomie. Dlatego, podobnie jak w ubiegłych sezonach, wakacje przeżyjemy w którymś z modnych, europejskich ośrodków wypoczynkowych.

Wakacje w Chorwacji

Źródło: www.orlica.pl

Wielką renomą cieszą się naturalnie wycieczki do Grecji. To państwo jest jednym z najczęściej nawiedzanym przez Polaków miejscem na naszym kontynencie. Trudno się temu dziwić. W końcu jest to kraina stworzona do relaksu. Codzienność upływa tam błogo i leniwie. Słoneczna pogoda dopisuje. Grecja to państwo wspaniałych starożytnych zabytków. Nie należy też zapomnieć o rewelacyjnej kuchni, która fascynuje smakoszy z całego świata.
Uwielbiamy także spędzać wakacje w Turcji. Jest to fascynujący kraj, piękny, tak jak na przykład egzotyczna Tajlandia – .

Obok zabytkowych budowli pochodzących z czasów starożytnych pojawiają się luksusowe ośrodki. Bezkresne plaże zapewniają wczasowiczom mnóstwo atrakcji, a jedzenie zniewala orientalnymi przyprawami.

Dla wszystkich spóźnialskich jest jeszcze last minute do Egiptu. Kraj faraonów od dawna jest najchętniej wybieranym miejscem odpoczynku dla Polaków.