Gry strzelanki na komputer

Nasz sklep ma długoletnie doświadczenie. Jest w stanie skutecznie podołać przewidywaniom oraz potrzebom nawet najbardziej wybrednych klientów. Naszym celem jest radość każdego klienta. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony WWW. Na naszym portalu znajdziesz bardzo zróżnicowaną ofertę gier.

dzieci grają na konsoli xbox

Autor: The Bakken Museum
Źródło: http://www.flickr.com

Strzelaniny należą do gier akcji. Skupiają się przede wszystkim na walce przy pomocy różnego rodzaju broni dystansowej. Gracz może kontrolować akcję zarówno z perspektywy pierwszej, jak i trzeciej osoby. Jego zadaniem jest wyeliminowanie wrogów i dotarcie do zamierzonego celu.

W naszej bogatej ofercie wyszukasz strzelanki kultowe. Przykładem takiej gry może być m.in Far Cry, która zawiera elementy RPB. Wyróżnia się tym, że jest to pierwszoosobowa strzelanka. Wielką zaletą jest niezależność działania. Mamy możliwość niezawisłego wyboru celnej taktyki.

konsola ouiya

Autor: Cesar Cardoso
Źródło: http://www.flickr.com

W naszej ofercie znajdziesz także topowe horrory na PC. Przykładem takiej gry może być pierwszoosobowy survival horror- Outlast. Gra po mistrzowskusplata aspekty przygodówki i gry akcji. Wcielamy się w młodego dziennikarza, który musi wydrzeć się z ośrodka badawczego, zajętego przez psychopatów. Gra polega zwłaszcza na unikaniu bezpośrednich konfrontacji z adwersarzami.

Fabuła ukazany jest z perspektywy pierwszej osoby. Nie można tutaj zabłądzić ponieważ fabuła jest liniowa. Gra jest wciągająca.