Nietuzinkowe kierunki podróży

Dokąd Polacy zazwyczaj jadą na wczasy? Odpowiedź jest banalna: Egipt, Maroko, Kreta. Każdego roku kurorty w tych krajach są zatłoczone odwiedzającymi. Kiedyś były to wycieczki egzotyczne, obecnie te kraje są totalne ograne. Nie zadziwisz przyjaciół fotkami spod piramid, bo prawie każdy już je widział. Turyści, którzy pragną odznaczyć się jakąś oryginalnością, powinni wybrać inne cele wakacyjnych wycieczek. Na mapie można znaleźć wiele miejsc, które są nieustannie nieodkrytymi plamami przez rodzimych i innych odwiedzających. Takim miejscem, gigantycznym zresztą, są Chiny.

eccotravel

Źródło: http://www.eccotravel.eu/

Wycieczka do Chin może okazać się niesamowitym przeżyciem dla każdego. Ciekawą możliwością jest dotarcie do ChRL koleją. Tak, to nie kawał – w tak egzotyczny rejon globu można dojechać pociągiem. Ze stolicy Polski trzeba pojechać do stolicy Rosji.

Jeżeli masz ochotę poznać więcej danych na prezentowany temat – doskonale się składa, ponieważ istnieje już pełna informacja (https://www.eccotravel.eu/p/tajlandia), którą można zobaczyć tutaj.

Tam za to należy wejść w skład Kolei Transsyberyjskiej. Rzecz jasna trzeba długo przed terminem zabukować bilety, które są drogie. Słynna kolej zawiezie was na sam koniec Rosji, do Władywostoku. Z tego miejsca można dopłynąć do wybrzeża Chin. W ten sposób sama trasa okazuje się przygodą samą w sobie.

Osoby, które wolą szybką i wygodną podróż liniami lotniczymi, powinny dokładnie obserwować katalogi biur turystycznych, by natrafić na interesujące oferty.

Czy powyższa porada wzbudziła Twoją dociekliwość? Jeżeli tak, to przeczytaj ten bardzo wyczerpujący artykuł (https://www.saleweselne.com/koszalin-1/). On z pewnością także okaże się warty przeczytania.

Najbardziej korzystna może stać się szansa opłacenia wyprawy na krótko przed terminem. Żeby odszukać takiego typu gratki dla oszczędnych, do wyszukiwarki internetowej należy wklepać sformułowanie „last minute Chiny”.

A co należy zobaczyć w Państwie Środka? Na pewno miasto stołeczne, które kryje w sobie mnóstwo pozostałości wielowiekowej historii Chin. Warto tam zwiedzić plac Niebiańskiego Spokoju, miejsce w którym prawie ćwierć wieku temu dokonała się rzeź manifestujących przeciwko ustrojowi.