Zdaj się na profesjonalistów, odbiór mieszkań od dewelopera

Przyszedł czas by odebrać nowy dom od dewelopera? Boisz się wad, niedoróbek tudzież ukrytych usterek? Skorzystaj z usług profesjonalistów i zatrudnij firmę specjalizującą się w odbiorze mieszkań.
Wizja szybkiej przeprowadzki do wyczekanego domu jest niezwykle obiecująca, mimo to nie możemy pozwolić, by radość, którą się upajamy była przeszkodą w rzeczowym oszacowaniu lokalu, w którym mamy zamieszkać. Do odbioru mieszkania powinno się podejść wyjątkowo skrupulatnie. Jeśli teraz dostrzeżemy i zwrócimy uwagę na niedociągnięcia, ominiemy późniejszych kosztów za naprawy. Naprawa obitej lub pękniętej ściany to niemały wydatek

.

mieszkanie

Autor: Gunnar Grimnes
Źródło: http://www.flickr.com
Umawiając się na odbiór techniczny mieszkania, proponujemy by zabrać ze sobą osobę niezwiązaną emocjonalnie z danym lokalem, która krytycznym okiem spojrzy na poziom wykonanych prac. Niezbędna jest dokładność i podstawowa wiedza z zakresu budownictwa. Odbiór techniczny doskonale jest zaplanować w dzień wolny, w godzinach rannych lub popołudniowych, w świetle naturalnym, które pozwoli na zauważenie ewentualnych niedoskonałości. Zdarza się, że korzystamy z pomocy osób, które odbiór mieszkań mają już za sobą – nie jest to najbezpieczniejsze rozwiązanie. Nie mamy gwarancji, że dostrzegą wszystkie potencjalne usterki oraz, że będą dysponowali zestawem specjalistycznych przyrządów. Optymalnym posunięciem jest udanie się na odbiór (zobacz przenieś mnie do strony) techniczny z fachowcem – .

Dzięki doświadczeniu zawodowemu sprawdzi on punkt po punkcie, całe mieszkanie, tj. piony i jakość tynków ścian czy sufitów, kąty proste w pomieszczeniach, stolarkę (okna i drzwi), posadzki itp.

Niebywale interesują nas Wasze komentarze. Czy masz więcej pytań? Jeżeli tak, to zachęcamy do pisania. Z przyjemnością odniesiemy się do każdej wiadomości.

Dokona racjonalnej oceny nabywanej nieruchomości oraz fachowo będzie motywował potrzebę wprowadzenia zmian (po wykonaniu odbioru możemy liczyć na opracowany protokół oraz dokumentację fotograficzną).

Najbezpieczniej będzie podać wyszukiwarce internetowej nazwę miejscowości w której znajduje się mieszkanie lub dom, np. odbiory techniczne mieszkań , a zobaczymy listę ofert z której zapewne zdecydujemy się na odpowiednią. Dzięki powierzeniu sprawy odpowiednim ludziom nie dokonamy odkrycia przy kolejnym malowaniu, że nasze ściany wykazują podobieństwo do fal Dunaju, a nierówna podłoga na piętrze, w czasie stąpania po niej – nie przerazi swym dźwiękiem domowników. Odbiór odbędzie się jak należy, a my będziemy spać spokojnie w naszym wymarzonym m.