Wakacje to idealny czas na urlopowe wycieczki rowerem – krótsze i dłuższe, samotnie lub z przyjaciółmi

Gdy przychodzą cieplejsze dni dużo osób zaczyna myśleć o swoich rowerach. Należy je wyciągnąć z piwnicy i zrobić kontrolę. A potem – cieszyć się wyprawami, gdy mamy na to chrapkę albo czas nam pozwoli.

Akcesoria rowerowe to w ostatnich czasach niezwykle ceniona rzecz. Modne są bagażniki rowerowe, które są w stanie pomieścić nawet namioty, śpiwory i komplety piknikowych garnków razem z butlą gazową, zobacz również Sakwy, do których wkłada się rzeczy, nakładane są na bagażniki rowerowe. Mogą one unieść nawet do kilkunastu kilogramów. Jest to idealne wyjście dla wielu podróżników przemierzających bezdroża naszego kraju.

Kiedy omawiany materiał będzie przez Ciebie przeczytany, wejdź także na odmienny news (http://centrumcryo.pl/trening-ems-wroclaw/), który posiada podobnie wciągające treści.

Musimy tylko pamiętać, aby równomiernie rozmieścić ciężar naszych rzeczy do sakw, żeby podróż rowerem nie przyczyniała problemów.

liczniki rowerowe

Autor: US CPSC
Źródło: http://www.flickr.com
Dodatkowo, możemy zaopatrzyć nasze jednoślady w liczniki rowerowe, które dokładnie podadzą nam nie tylko ilość przebytych kilometrów, ale również szybkość chwilową i często posiadają pulsometr. Zazwyczaj są one wodoodporne, co jest przydatne w dżdżyste dni. Jest to niewielki, ale potrzebny sprzęt dla każdego profesjonalisty. Także zapaleńcy będą się nim cieszyć, gdyż umili im rodzinne wycieczki do lasu. Liczniki rowerowe częstokroć są nazywane komputerami rowerowymi biorąc pod uwagę wielość ich funkcji.

Wszystkie dostępne w sklepach akcesoria rowerowe są zazwyczaj wykonane z wysokiej jakości tworzyw – więcej…. Nie musimy się niepokoić o ich przydatność, gdyż one są testowane przed wypuszczeniem do sprzedaży i mają gwarancję.