Poszukujesz noclegów w Szklarskiej Porębie?

Karkonosze to najwyższe pasmo górskie Sudetów. Głównym pasmem górskim przebiega granica polsko-czeska. Najwyższym szczytem Karkonoszy jest elementem karkonoskiego krajobrazu są malownicze formy skalne, zwane tu skałkami. Karkonosze, pomimo niedużej wysokości, posiadają wyraźnie ukształtowane piętra roślinne. Choć roślinność Karkonoszy została na przestrzeni lat znacznie przekształcona przez działalność człowieka, należy do najbardziej bujnych i najcenniejszych w całych Sudetach. Oprócz atrakcyjnych widoków Karkonosze słyną też z wód leczniczych i kurortów uzdrowiskowych. Rejony te co roku odwiedzane są przez wielu turystów. W Karkonoszach znaleźć można zatem rozległą bazę noclegową.

góry

Autor: Tim Tijink
Źródło: http://www.flickr.com

Hotel w Karkonoszach zbudowane są w góralskim stylu, co zachwyca turystów.

Zainteresował Cię ów temat? To rewelacyjnie! Następne tak samo zajmujące artykuły dostrzeżesz pod tym odnośnikiem – tam czeka na Ciebie dalszy ciąg (https://primaveraspa.pl/zdrowie/).

Najwięcej miejsc noclegowych jest ulokowanych w Szklarskiej Porębie. Hotel w Szklarskiej Porębie został wspaniale wkomponowany w malowniczą dolinkę, z trzech stron otoczony jest lasem.Już na pierwszy rzut oka ma się wrażenie harmonii, co zapewnia błogi odpoczynek, w tej urokliwej, górskiej miejscowości.Bliskość szlaków turystycznych umożliwia latem piesze wędrówki górskimi szlakami, a w zimie pobliskie stoki narciarskie zachęcają do uprawiania sportów.W hotelu znajdują się: kawiarnia, restauracje, dobrze wyposażona sala konferencyjna, basen, sauna, piłkarzyki, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, stok posiadający dwa wyciągi, szkółka narciarska jak i monitorowany parking. Hotel oddaje do dyspozycji stylowe, komfortowe pokoje jedno- i dwu- osobowe jak i ekskluzywne apartamenty i studia. Pokoje są też przystosowane dla osób upośledzonych ruchowo. Dewizą hotelu jest ugościć klienta jak najlepiej się da, dlatego obsługa hotelowa dokłada wszelkich starań, aby klienci czuli się jak w domu.

pokój w hotelu

Autor: mararie
Źródło: http://www.flickr.com

Kompleks Hotelowy dysponuje ponad 40 miejscami. Wszystkie pokoje mają telewizję satelitarną, radio, telefon oraz dostęp do WiFi oraz łazienki.
Większość pokoików posiada balkoniki lub tarasy z cudownymi widokami.
Hotel to wspaniałe miejsce do organizacji konferencji, pobytu grup jak i wypoczynku rodzinnego. Hotel w Szklarskiej Porębie jest gotowy na realizację indywidualnych potrzeb Gości.
Kompleks hotelowy ma do dyspozycji wielofunkcyjne sale oraz klimatyzowaną salą konferencyjną, co pozwala na zorganizowanie spotkań oraz najbardziej eleganckich sympozjów i konferencji dla ponad 120 Osób.