Czym przyciąga turystów Rewal? Dlaczego opłaca się udać się w ten rejon polskiego wybrzeża? Czy będzie to dobre miejsce na wyjazd z dzieciakami?

Wypoczynek nad morzem to nie tylko leżenie na plaży. Warto zmobilizować się, by bardziej poznać okolicę, niż tylko z perspektywy plażowego ręcznika.
Przykładowo, kiedy wybieramy się do Rewala, to warto wcześniej sprawdzić co dana okolica ma do zaoferowania.

Warto, jadąc w jakieś miejsce poznawać te tereny bardziej- Wtedy możemy stwierdzić, że naprawdę zna się konkretne miejsce. We wspomnianym Rewalu i okolicach trudno się nudzić. Nawet w dni z gorszą pogodą bez problemu można zająć sobie czas. Park Wieloryba to ciekawe miejsce, w jakim znajdziemy wiele modeli ryb oraz ssaków morskich w rzeczywistych rozmiarach. Nie brak również wspomnianego modelu czyli wieloryba, jakiego długość-35 metrów, faktycznie robi wrażenie.
domki nad morzem wr rewalu

Autor: Sebastiaan ter Burg
Źródło: http://www.flickr.com

W Rewalu możemy z przyjemnością oglądać zachód i wschód słońca na pięknej platformie widokowej. Przecież wyjazd nad morze bez oglądania takich codziennych, cudownych spektakli nie jest kompletny. Najbliższy teren również obfituje w ciekawe atrakcje. Dobrze będzie zawitać chociażby do parku miniatur latarni morskich w miejscowości Niechorze tam, będzie można obejrzeć jakie skarby zdobią polskie wybrzeże. Tuż obok, jedną z latarni w Niechorzu można obejrzeć na żywo. W pobliżu znajduje się również dużo atrakcji dla dzieci, takich jak parki linowe albo parki rozrywki. Dlatego dzieciaki na pewno nie będą się tu nudziły.

Jeżeli planujemy w tym miejscu spędzić trochę czasu, to bez problemu dostaniemy tu doskonały nocleg. Domki nad morzem Rewal oferuje w dużej ilości. Na pewno Rewal na tegoroczne wakacje to kierunek obowiązkowy.