Czy masz dość odzieży z „sieciówek”?

Czy kiedykolwiek miałaś po dziurki w nosie nabywania odzieży która na Ciebie nie pasują, pomimo iż są w twoim rozmiarze? Niestety, a może dobrze, iż tak jest, iż różnimy się figurą, natomiast ubrania są szyte według pewnych standardów.

Lecz czy możemy w jakiś sposób temu zaradzić?
szwalnia

Autor: Rebecca Siegel
Źródło: http://www.flickr.com

Miałam dosyć swych znoszonych ubrań, które po kilku praniach straciły swój fason, stając się bezkształtną masą. Duże firmy zajmujące się wyszywaniem i dystrybucją ubrań, przykładowo polskie firmy jak House, Cropp czy sporo droższy Reserved. Wszystkie te marki sporo sobie liczą za ubrania, które wg mnie nie spełniają niczyich wymagań. Po paru praniach moja koszulka utraciła kształt, ciężko się ją prasowało, ponieważ szwy rozpoczęły zmieniać swoje położenie. Zapewne każda z Was miała tak w swym życiu. Odzież sprzedawana w wyżej wymienionych sklepach są naprawdę niesamowicie drogie, gdyż, żeby dawać więcej niż sto złotych za sukienkę, która czasami puszcza na szwach lub traci swój kształt to oszustwo. Jako iż miałam tego dosyć poszukałam profesjonalnej szwaczki, która uszyje mi sukienkę do codziennego użytku. Lubię ubierać się elegancko bez specjalnych okazji. Szwalnia nie jest już jak na złość typowym zakładem, który można obecnie znaleźć gdziekolwiek. Jeszcze pięćdziesiąt do dwudziestu lat temu tylko w szwalniach można było kupić ubrania, nie było sklepów jak dziś, szyło się na wymiar. Stwierdziłam iż zlecę szycie – www.noor.pl/ znajomej szwaczce, jaka szyła kiedyś jeszcze w Polsce Ludowej ubrania dla mojej mamy.

Masz chęć poszerzyć swoją wiedzę na taki temat? Namawiamy zatem do przelogowania się do następnej witryny. Tam czeka na Ciebie dzisiejszy wpis (https://www.psychologkrakowski.pl/psychoterapia-online/).

Dość długo oczekiwałam swojej kreacji, lecz było warto. Nie ubolewam nad wydanymi pieniędzmi. Dlaczego? Samodzielnie wybrałam rodzaj materiału, jaki chciałam i byłam przy procesie wyszywania. Na każdym z czterech spotkań pasowałam kreację, a następnie dodawałyśmy poprawki. Rekomenduję każdej z Was zlecenie szycia takowej kreacji, jaka zaświadczy o Twojej unikalności.

Ubrania znanych marek nie są warte swojej ceny, są z pewnością zbyt drogie w porównaniu z jakością wykonania. O wiele lepiej jest zlecić szycie zawodowej szwaczce, chociaż za większe pieniądze, lecz warte tej ceny.