Jak scalić dystynkcję i użytkowość, przy budowie hotel

Znamy często miejsca, które dawniej były symbolem świetnego smaku i inwencji.
Czy można uczynić, by obecnie takie obiekty służyły mieszkańcom i znalazły swój pierwotny splendor?
W miejsce starych fundamentów buduje się nowe.

Okazuje się, że to już prawie norma w naszym kraju. Odnajdują się inwestorzy, chcący podjąć się budowy znakomitych idei nie tylko rekreacyjnych.
pokój

Autor: Takver
Źródło: http://www.flickr.com
Tak jest w sprawie hotelowca Grand Park Rusałka. Którego stronę odnajdziesz pod tym adresem – Do źródła . Obiekt powstaje niemalże na starych, ale stabilnych fundamentach przedwojennej, słynnej restauracji. W efekcie powstanie czterogwiazdkowy hotel, z wieloma atrakcjami.
Nie atrakcyjne do niedawna ruiny po przedwojennej budowie, dziś mogą stać się podwalinami do nowoczesnego centrum rekreacyjnego.
W konsekwencji powstanie trzy pozimowy hotelowiec, podpiwniczony. Dwadzieścia pięć pomieszczeń hotelowych, tyle samo miejsc do parkowania, plac zabaw dla milusińskich i przepiękny, ogromny taras. To właśnie stanie w tym miejscu. Hotel będzie oferował swym klientom również rozległe sale konferencyjne Szczecin ma więc szansę zalśnić na hotelowym rozkładzie Polski zachodniej, kolejną jasną gwiazdą. Sale konferencyjne w Szczecinie – Zobacz na stronie
Jak zapewnia deweloper, hotel, pomimo że ma być obiektem hotelowym o wysokim poziomie, ma służyć przede wszystkim społeczeństwu miasta. Koszty będą wręcz przystępne dla mieszkańców miasta Szczecin.

Wykonanie pomysłu, co prawda potrwa jeszcze jakiś czas, ale mieszkańcy miasta już dzisiaj nie potrafią się doczekać ostatniego efektu. Zwłaszcza, że plan jawi się za prawdę imponująco.