W jaki miejsce w tym roku wyjechać na wypoczynek? Co może zaoferować Jantar? Dlaczego dobrze jest tam pojechać?

Marzą nam się wczasy nad Bałtykiem? Zastanawiamy się dokąd tego roku jechać i trudno jest podjąć decyzję. Wybór jest bardzo duży. Na pewno wszystkich ładnych miejscowości nad polskim morzem nie mieliśmy okazji zobaczyć.

image - wakacje

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Dlatego dobrze będzie pojechać w nowe miejsce, by poznać nowe zakątki polskiego wybrzeża.
Jeśli jeszcze nie mieliśmy okazji być w Jantarze, to trzeba szybko nadrobić ten błąd. Dużo zielonych miejsc i bliskość morza to okoliczności przyrody, które z pewnością przypadną nam do gustu. Jeśli chodzi o kwatery Jantar ma w ofercie ich sporą ilość – oferty z woj.

Jeżeli nie jesteś pewien, czy zamieszczone na niniejszej stronie informacje są wystarczająco rzetelne, to zobacz źródło (http://www.eccoholiday.com/p/grecja-kreta), które posłużyło do stworzenia tego tekstu.

pomorskiego. Od wygodnych domków wczasowych, po miłe rodzinne agroturystyki czy luksusowe apartamenty. Z pewnością jest tam coś idealnego zarówno na romantyczny wyjazd we dwoje, jak też na wyjazd z dziećmi.

Nazwa miejscowości znaczy bursztyn i jest ona stąd, iż w przeszłości przebiegał tamtędy bursztynowy szlak. Z tą tradycją wiążą się ciekawe mistrzostwa, podczas jakich można sprawdzić się w poławianiu tego cennego surowca. Każdego roku sporo ludzi przyjeżdża na to wydarzenie, by poobserwować zmagania zawodników. Z pewnością jest to coś ciekawego.

Dobrze jest wiedzieć, że blisko miejscowości Jantar są miejsca, jakie także dobrze jest odwiedzić. Niedaleko, na Wyspie Sobieszewskiej znajdują się piękne rezerwaty ptaków. Na tym terenie możemy zaobserwować parę gatunków rybitw oraz wiele innego ptactwa. Z pewnością wycieczka do rezerwatu okaże się ciekawa nie tylko dla zapalonych ornitologów.

Na plaży rezerwatu widuje się czasem foki, jakie przypływają tutaj z pewnością szukając spokoju. Dlatego już teraz wiemy w jakim miejscu tego roku spędzimy urlop. Kwatery Jantar oferuje nie jedynie na wakacje, z tego względu możemy się tam wybrać w ciągu całego roku.