Mistrzowskie usługi zegarmistrzowskie

Fachowy zegarmistrz poleca swój serwis – gruntowne naprawy zegarków pochodzenia szwajcarskiego, pochodzenia japońskiego i innych. Zegarmistrz posiada bogaty asortyment oryginalnych elementów do zegarków szwajcarskich – od pasków, bransolet, kończąc na najdrobniejszych częściach mechanizmu. Zegarmistrze są ciągle szkoleni w szwajcarskich firmach zegarkowych, co potwierdzone jest różnorodnymi certyfikatami. Zegarmistrz kładzie wysoki nacisk na dokładność, precyzję wykonywanych usług oraz zadowolenie klienta. Zegarmistrz oprócz gruntownych napraw, przeglądów, remontów zegarków wykonuje również drobne naprawy oraz regulacje zegarków ( najczęściej na poczekaniu ) takie jak: wymiana baterii, wymiana szkieł, skracanie pasków nietypowych czy bransolet, wymiana wałków, kontrolowanie wodoszczelności i poboru energii w zegarkach kwarcowych, regeneracja bransolet stalowych, usuwanie rys w zegarkach swatch itd.

zegar

Autor: J R
Źródło: http://www.flickr.com
Zegarmistrz oferuje naprawę lub wymianę uszkodzonych części koperty i bransoletki oraz ich polerowanie lub zgodnie z wyglądem oryginalnym zegarka. Możliwe jest także czyszczenie (zobacz też: pranie wykładzin) zewnętrznych części zegarka w ultradźwiękach. Zegarmistrz proponuje też wymianę baterii, która obejmuje kontrolowanie parametrów mechanizmu jak i wodoszczelności. Na wykonywane naprawy i wymienione części udzielana jest 12 miesięczna gwarancja. W momencie wystąpienia w okresie gwarancji usterki – zostanie ona nieodpłatnie usunięta. Zegarmistrz odnawia starych mosiężne koperty zegarków, dzięki czemu odzyskuje połysk i wygląda młodziej . Zegarmistrz maluje cyferblat – z tarczy usuwa starą farbę, a później maluje ją ręcznie według oryginału lub życzenia klienta. Zegarmistrz oferuje także grawer napisów okolicznościowych na zegarku. Cena grawerki to 5 zł od litery – nie licząc spacji.

zegarmistrz

Autor: Richard
Źródło: http://www.flickr.com
Naprawa trwa tydzień, należy pamiętać też że termin naprawy zależny jest od dostępności elementów wymiennych i może zostać wydłużony. Cena generalnego przeglądu czy naprawy jest ustalana każdorazowo z klientem ze względu na dużą różnorodność zegarków oraz cen części do nich. Na wykonywane naprawy i wymienione części udzielana jest 12 miesięczna gwarancja.

Zamierzasz uzyskać inne dane na omawiany wątek? Z pewnością notka z witryny też je posiada, więc kliknij tutaj i poznaj je szczegółowo.

W momencie wystąpienia w czasie gwarancji usterki, zostanie ona bezpłatnie usunięta. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń powstałych w wyniku naturalnego zużycia, zdarzeń losowych lub niewłaściwego użytkowania zegarka. Gwarancji nie podlega także zegarek poddany jakichkolwiek ingerencji osób nieupoważnionych do naprawiania zegarków.