Kiedy nadchodzą wakacje należy pomyśleć o jakiś atrakcjach, które umilą nam wyjazd w góry

Jeżeli wybieramy się w góry w sierpniu, to wiadomo, że naszym priorytetowym założeniem będzie podążanie szlakami. Jednak nierzadko trzeba poszukać w sieci innych rozrywek, które mogą nam umilić wyjazd.

Spływy kajakowe mogą być świetnym pomysłem, jeśli wybieramy się w góry. Szczególnie jeżeli wybieramy się na wakacje domki nad jeziorem razem z naszymi pociechami. Będzie to dla nich niezwykła atrakcja. Spływy kajakowe trwają 2-3 godziny albo nawet 2-3 dni. Jeżeli chcemy zaklepać spływ na rodzinną wyprawę musimy napisać do jednostki, która to przygotowuje i wypytać o wszelkie detale. Warto dowiedzieć się jak należy się ubrać i czego można się spodziewać na wodzie.

Spływy kajakowe choćby najbardziej z pozoru spokojną i powolną rzeką może przynieść wiele niespodzianek – sprawdź: spływy kajakowe. Trzeba zatem pomyśleć o odzieży na zmianę dla dzieci, aby nie było im potem zimno. Jeśli jednakże jesteśmy fanami doznań i uwielbiamy adrenalinę, to musimy znaleźć spływy, które odbywają się na niezwykle rwących, górskich potokach przykładowo w Himalajach. Jednak już i w Polsce można znaleźć propozycje, gdzie jednostki organizują ekstremalne spływy kajakowe.
praca w grupie

Źródło: flickr.com
Spływy kajakowe są idealnym wakacyjnym planem na spędzenie wolnego czasu.

Nie ważne czy będzie to spokojne popołudnie spędzone z dziećmi, kiedy będziemy chłonąć widoki czy ekstremalny spływ, gdzie będzie ogromną ilość adrenaliny i niebezpieczeństw. Wybór zawsze jest nasza, a rewelacyjne wspomnienia będą z nami na długie lata.