Pozytywy i negatywy nauki języka rosyjskiego.

Rosja to w dalszym ciągu potęga – polityczna, lecz także ekonomiczna. Czyli można w sumie powiedzieć, iż filologia rosyjska w żadnym razie nie jest złym kierunkiem. Szczególnie, że jęz. rosyjski to jeden z bardziej popularnych języków na świecie – porozumiemy się po rosyjsku w oczywiście Rosji, lecz także choćby na Ukrainie. Można powiedzieć, iż filologia rosyjska jest przyszłościowym kierunkiem. Jeżeli odpowiednio podejdziesz do studiowania, kariery pracowniczej, zapewne będziesz miał okazję, szanowny filologu rosyjski – przyszły, zarabiać całkiem spore pieniądze.

bandera rosyjska

Autor: er Guiri
Źródło: http://www.flickr.com

Jak? Możesz chociażby tłumaczyć rodzime witryny internetowe – bądź odwrotnie. Rosyjskojęzyczny Internet to wielu użytkowników, którzy ciągle się wzbogacają. Choć i tak trzeba solidnie podejść do tematu wejścia do Rosji, bo to raczej skomplikowane. Można także na ten przykład tworzyć teksty po rosyjsku. Jeśli będą bardzo dobre, zapewne będziemy mieć klientów. Jednakowoż w przypadku rosyjskiego najgrubszą kasę mamy możliwość uzyskać na tłumaczeniu. Wiem co mówię, bo w końcu jestem tłumaczem jęz. rosyjskiego – .

Zwłaszcza tłumacz przysięgły języka rosyjskiego Warszawa ma możliwość zarobić niemałe pieniądze. W bardzo dużym błędzie są ludzie, którzy uważają, że filologia rosyjska nie może dać sporych pieniędzy. Naturalnie wciąż nie jestem jakimś krezusem finansowym, ale fakty są takie, iż obrotny filolog, który uwielbia własny zawód, toteż pracuje do późnych godzin, może niemało zarobić. Mam wielką nadzieję, że nieco zdołałem Ciebie przekonać.

Ostatnio została przygotowana nowa, niezwykle interesująca oferta – aby ją ujrzeć, kliknij tu i spójrz na serwis (http://www.traple.pl/obszary-prawa/zwalczanie-nieuczciwej-konkurencji/) a na pewno się nie rozczarujesz.

Choć tak czy siak i tak masz prawo do wyboru.

Za często ludzie podążają utartą ścieżką – czyli na przykład studiujemy angielski… Oczywiście filologia angielska ma dużo atutów, lecz sądzę, że w wielu przypadkach powinniśmy szukać jakichś innych kierunków studiów. Zatem jak możesz zauważyć, w zasadzie filologia rosyjska to świetny kierunek studiów. Zastanów się jeszcze nad tym wszystkim, ale tak czy siak uważam, że studiowanie filologii rosyjskiej to strzał w dziesiątkę. Definitywnie nigdy nie zmienię swojego zdania. W szczególności, że nie ma ładniejszego języka, aniżeli rosyjski. Akurat co do słuszności tej tezy naprawdę nie mam dosłownie żadnych wątpliwości – więcej o autorze.