Bułgaria – wczasy dla każdego

Bułgaria to państwo, który spełnia wszystkie warunki, ażeby zostać urlopowym miejscem, które każdego roku może być odwiedzane przez gro turystów z naszego kraju. W czasie PRL nad Morze Czarne bardzo chętnie wyjeżdżało się na wczasy. Dzisiaj te lukratywne czasy dla oferty ”Bułgaria wczasy” mogą znów powrócić, albowiem zakątek ten po latach kryzysu ekonomicznego znów zaczyna inwestować w turystykę. W te Bałkańskie regiony warto pojechać szczególnie latem. W tym okresie możemy liczyć na słoneczną pogodę, której w naszym kraju nikt nie jest w stanie zapewnić.

wakacje, wczasy

Źródło: http://www.eccoholiday.com/

W okresie letnim Morze Czarne jest zdecydowanie cieplejsze od Bałtyku.

Mamy ochotę Cię nakłonić do przejrzenia naszego nowego wątku. Po prostu kliknij stronę (https://www.coraltravel.pl/Egipt/Hurghada/hotel/SUNNY_DAYS_EL_PALACIO_RESORT_&_SPA/187/40-1516-24FF.html) i oglądaj bez problemu to, co rzetelne.

Takie miasta turystyczne jak Warna czy też Burgas na pewno przypadną nam do gustu, bowiem leżą blisko fantastycznych plaż a także godnych poznania atrakcji turystycznych. Jest to również idealne miejsce na nocne imprezy, gdyż władze stricte wypoczynkowych miasteczek robią niemalże wszystko by przyjezdni nie mieli ani odrobiny czasu na nudę. Kluby nocne jak również restauracje są tu czynne do świtu. Bułgaria (https://coraltravel.pl/wczasy/wyniki-wyszukiwania/panstwo:Bulgaria:8) z biurem podroży Eccoholiday.

Korzystne położenie geograficzne, to nie jedyne plusy tegoż kraju leżącego na Półwyspie Bałkańskim. Dodatkowym argumentem, który przemawia do świadomości turystów z Polski są ceny, jakie tutaj spotkamy. Na wakacje w Bułgarii wydamy o wiele mniej niż na wyjazd do sąsiedniej Grecji czy Turcji, w której mogą spotkać nas identyczne temperatury jak również widoki. W ostatnich latach baza hoteli w Bułgarii ogromnie się polepszyła i bardzo łatwo znaleźć teraz zakwaterowanie o europejskim standardzie. Takie atuty Bułgarii mocno podkreślane są przez nasze biura podróży, które bardzo często proponują swym klientom wyjazd właśnie do tego kraju.

Ceny kształtują się wyjątkowo korzystnie. Jeżeli zdecydujemy się na wyjazd wakacyjny tuż przed rozpoczęciem urlopu, nasza wycieczka Bułgaria last minute okaże się wyjątkowo ekonomiczna. Z cała pewnością za tak niewielkie pieniądze opłaca się wyruszyć nad Morze Czarne, aby wypocząć i wrócić z piękną i w stu procentach naturalną opalenizną. Udogodnieniem w podróży może być to, że Bułgaria od kilku lat jest w Unii. Z tego też powodu możemy liczyć na szybkie odprawy na granicy.