Udany wypoczynek w Karpaczu

Karpacz to bez wątpliwości jeden z najcudowniejszych kurortów górskich Polski. Położony jest we wschodnich Karkonoszach na wysokości 480 – 885 m n.p.m. tuż u podnóża Śnieżki (1602m n.p.m.), najwyższego szczytu Sudetów.

pensjonaty w Karpaczu

Autor: arekz
Źródło: http://www.flickr.com
Ze względu na swoje bogate plusy turystyczne Karpacz z roku na rok staje się coraz bardziej znany wśród turystów z Polski jak i z zagranicy. Karpacz jest bardzo dobrym miejscem do spędzenia wczasów zarazem latem, jak i zimą, dlatego dla wszystkich, którzy mają zamiar spędzić tam wakacje 2014 właśnie dzwoni pierwszy dzwonek!.

Wypoczynek w Karpaczu to głównie zwiedzanie.

Jeśli chcesz zdobyć inne materiały na prezentowany wątek, to zobacz proponowane www (https://karpackiepokoje.pl/sala-konferencyjna-krosno/), które zawierają też dane na to zagadnienie – kliknij zatem tu.

Baza noclegowa Karpacza jest bardzo dobrze rozwinięta. Znajdziemy tutaj równocześnie ekskluzywne wille, hotele, ośrodki SPA, pensjonaty jak i gospodarstwa agroturystyczne. Karpacz oferuje około 11 tys. miejsc noclegowych. Zdecydowana większość obiektów proponuje tanie noclegi na niezwykle wysokim poziomie. Szczegóły sprawdź tutaj:

Karpacz to raj dla fanów narciarstwa. Przygotowano tu ponad 20 wyciągów. Przy większości z nich mieszczą się wypożyczalnie sprzętu narciarskiego. Spora część stoków dysponuje również sztucznym dośnieżaniem i oświetleniem, w związku, z czym są czynne do późnych godzin wieczornych. Dla bardziej zaawansowanych narciarzy przygotowano kompleks narciarski „Śnieżka“. Obejmuje on siedem wyciągów i sześć nartostrad o przeróżnej skali trudności.

Latem Karpacz jest nie mniej atrakcyjny jak zimą. Pozwala na bardzo czynne spędzanie wolnego czasu. Piesze wycieczki w Karkonosze dostarczą wielu niezapomnianych wrażeń. Poza tym na obszarze Karpacza mieści się wiele basenów i kortów tenisowych. W bardzo łatwy sposób możemy wypożyczyć rower i zwiedzać Karpacz na dwóch kółkach.

***Pełną ofertę na wczasy dwa tysiące czternaście w Karpaczu można odszukać w serwisie bądź klikając na niżej znajdujące się linki:- Karpacz noclegi- Karpacz hotele- Karpacz hotele