Hotel w Bossanova zniewala klasyczną elegancją

Wrocław, jako miasto nadzwyczaj atrakcyjne turystycznie i równocześnie uniwersyteckie, dysponuje znakomitą bazę pod rozwój ogromniej bazy gastronomicznej oraz hotelarskiej.

Jest możliwość, aby się o tym przekonać wertując przykładowo witryny internetowe, gdzie hasło „hotele Karkonosze”, odkrywa ogromną ilość propozycji zaskakujących dużym zróżnicowaniem. Lokale gastronomiczne Wrocławia potrafią zauroczyć mrowie odwiedzających miasto turystów. Ich ogromny wybór i zróżnicowanie daje możliwość także mieszkańcom na zaskakujące kulinarne podróże po swoim mieście. Przemieszczając się od restauracji do restauracji można zwiedzać kulinarny świat nie ruszając się z miasta.

To, co ma do zaproponowania stolica Dolnego Śląska w zakresie gastronomii i hotelarstwa jest bez wątpienia godne uwagi. Jednakowoż nie tylko samo miasto dostarcza interesującej oferty. Także okolice Wrocławia słyną z zasobności w hotele – wejdź – i restauracje godne uwagi. Znany jest m.in. pałac 4 km od Wrocławia, który przyciąga swoim nieprawdopodobnym urokiem grono gości. Pałac, który obecnie został przeobrażony w ekskluzywny hotel, nazywa się Bossanova. Jest on malowniczo położony w przepięknie utrzymanym parku. Historia pałacu sięga XVIII wieku. Obiekt został wzniesiony w stylu barokowym, a jego pierwszym użytkownikiem był von Heermann. W późniejszych latach Pałac był parę razy przebudowywany i rozmaicie koleje losu się z nim obeszły. Gdy minął okres socjalizmu, kiedy to obiekt zatracił swoje reprezentacyjne zalety, nadszedł czas powrotu do świetności. Nietrudno natrafić na wzmiankę o hotelu Bossanova ujawniającm swoją nową, aktualną odsłonę wpisując w przeglądarkę internetową hasło „hotele Karkonosze”.

hotele w Szklarskiej Porębie

Autor: Edunews Polska
Źródło: http://www.flickr.com

W wykwintnym otoczeniu imponującego parku wyśmienicie komponuje się stylowy Pałac, w którym można przenocować, zorganizować wytworne przyjęcie lub spotkanie biznesowe z wyrafinowaną oprawą. Wnętrza pałacowe łączą ze sobą secesyjny wystrój z nowoczesną technologią i funkcjonalnymi rozwiązaniami. Dlatego też Bossanova spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości. Jest to wymarzone miejsce na zorganizowanie udanej imprezy rodzinnej czy firmowej. Z całą pewnością jednak najkorzystniej o gastronomicznych i hotelarskich przymiotach Pałacu przekonać się wybierając się tam osobiście. Hotel szeroko otwiera swoje podwoje dla wszystkich gości.

Spodobały Ci się treści opublikowane w tym tekście? Zatem czytaj wpis, który znajduje się na nowej stronie. Tam wyszukasz więcej detali.

Aby dowiedzieć się o tym obiekcie i ofercie jaką proponuje nieco więcej, informacją służy wyszukiwarka internetowa. Po wpisaniu frazy Szklarska Poręba apartamenty wśród ofert z pewnością pojawi się strona domowa hotelu Bossanova. Odnajdzie się tam nie tylko szczegółową ofertę, ale i wyjątkowo uroczą galerię zdjęć. Fotografie świetnie oddają niebanalne wdzięki zarówno otoczenia, jak i wnętrz Bossanova.