Wydaje się, że gierki strategiczne online najlepsze czasy mają już za sobą

Ich różnorodność wskazuje, że świat Facebooka, internetowych mediów i wizualnych remiksów nie wyeliminował z, nomen omen – gier online. Zagramy w to co tylko preferujemy – od strategii przez RPG do sportowych manegerów. Jeśli chodzi o gry – manager, pierwszym skojarzeniem będą rzecz jasna piłkarskie wersje Football Managera. Od początku budujesz tutaj swoją sieciową drużynę, budujesz nowy stadion, dokonujesz transferów itd.

Jesteś szefem i trenerem w jednym. Co innego w grach akcji, gdzie interfejs pozornie wydaje się taki sam. Tymczasem fabuły gier, takich jak Mechrage, rozgrywają się w przyszłości – czytaj więcej. Samo wskazanie na roboty konkretnie sygnalizuje przestrzeń czasową. Skoro roboty to analogicznie skojarzenie batalistyczne. W sieciowej grze nie żyją one dla samego rozwoju, na wzór popularnych i rodzinnych Sims`ów. Gra w Mechrage startuje w niewielkiej osadzie, zaczynamy grę pierwszym z możliwych metalowym sprzętem chodzącym.

Oczywiście, w miarę postępu i zwycięskich poczynań odblokowują się kolejne roboty i osady. Główną przestrzenią rozwoju scenariusza jest przestrzeń militarna. Od batalistycznych poczynań – jako dowódca musimy to robić – zależy powodzenie w przechodzeniu przez grę. Dodajmy na marginesie że na walkach się nie kończy. Super generał polegnie bez sprzętu i surowców i koniecznych do sukcesu sojuszy.

Jeżeli ta publikacja przykuła Twój wzrok, to zerknij na informacje, które podnosi zbliżoną kwestię. Tamten post niewątpliwie również Cię zainteresuje, zatem kliknij tutaj.

Przy pierwszym stadium gry pod uwagę należy brać każdy z tych czynników.

gra

Autor: Play Among Friends Paf
Źródło: http://www.flickr.com
Przyszłość, roboty i bitwy nie zaspokoją waszych potrzeb? Jeśli chcecie zostać przy „walce” online, ale w innym kontekście warto spróbować zagrać w Wawawars – . Jej fabuła rozgrywa się w… Warszawie. Kto i z kim walczy? Rozwiązanie jest szalone – rdzenni Warszawiacy walczą z przyjezdnymi. Jedną z dwóch opcji wybieramy na samym początku gry. Tak jak w innej zręcznościowej strategii zaczynamy grać bez żadnych umiejętności z małą kasą, w ślepym zaułku planszy. Celem gry jest kontrola nad miastem wybranej grupy – Warszawiakami lub przyjezdnymi. To specyficzna lekcja życia w dużym mieście, gdzie nie ma miejsca na sentymenty. Grupy rozpychają się łokciami, by panować w mieście. Jak więc widzimy gry z „walką” online przybierać mogą różne scenariusze.