Czy naszedł już moment, aby zatroszczyć się trochę bardziej o swoją osobę?

Jesteś piękna, wszyscy znajomi tak powiedzą. Twój wybranek, Twoja mama i koleżanki. Jednakże te osoby widzą wyłącznie to, co jest na wierzchu, Twoja twarz, Twoje ręce, Twoja figura.

Nikt z bliskich Tobie ludzi nie przygląda się w ogóle Twoim stopom.
regeneracja paznokcia

Autor: Kátia Goretti Dias Vazzoller
Źródło: http://www.flickr.com
Ty wszakże wiesz więcej i pieczołowicie próbujesz zakryć te defekty urody, które nie są widoczne od razu a z którymi nie umiesz sobie całkowicie poradzić we własnym zakresie.

To co robisz od razu, to szukasz przeróżnych domowych sposobów, chcesz dowiedzieć się, jak wygląda rekonstrukcja paznokcia (czytaj tutaj więcej), sposoby na kruche paznokcie (-> sprawdź przykłady) czy regeneracja paznokcia. Rozumiesz np., że możesz zastosować maseczkę majonezową. Już nawet tylko chwilowe zanurzenie dłoni w salaterce z majonezem spowoduje, że Twoje paznokcie będą w większym stopniu miękkie i odporne na odłupywania.
Na podobnej zasadzie możesz również zanurzyć dłonie w mieszaninie oliwy z sokiem z cytryny. Dzięki takiej chwilowej kąpieli, Twoje dłonie powinny stać się ładne i zadbane, zaś same paznokcie będą znacznie bardziej odżywione i wzmocnione.
Na łamliwe paznokcie mogłabyś użyć także środek oliwkowo-witaminowy.
Jest ponadto dużo tego typu domowych sposobów, np. mając na myśli regeneracja paznokcia pomoże Ci zamaczanie rąk w miksturze z siemienia lnianego lub z innego dobrego ekologicznego kosmetyku – aloesu czy kolejna – z użyciem czosnku.

Wejdź na naszą stronę i czytaj również następne ciekawe informacje na ów temat. W razie jakiś pytań chętnie znajdziemy odpowiedź na wszystkie Twoje zastrzeżenia.

br>
Jeżeli zaintrygował Cię ten artykuł, to sprawdź szczegóły, które również są na ten temat. Zawsze dobrze jest wiedzieć więcej.

Jest ponadto kuracja za pomocą olejku arganowego czy specjalistyczna lanolinowa odżywka z żółtkiem i łyżeczką olejku migdałowego.

Jeśli będziesz potrzebowała interwencji specjalisty, zawsze możesz spytać się jak wygląda rekonstrukcja paznokcia, jak wygląda rozwiązanie na kruche paznokcie.

Autor – Miracki Klinika