Gry planszowe niezaprzeczalnie spodobają się też Tobie, wypróbuj w pierwsze kolejności jakąś z znanych gier

Planszówki cieszą się coraz większą sławą. Jeśli jeszcze niedawno wydawało Ci się, że zaczniesz w nie grać drugi raz dopiero, kiedy Twoje maleństwo dorośnie to już teraz wiesz, iż byłeś w ogromnym błędzie.

impreza firmowa

Autor: vdrg dansschool
Źródło: http://www.flickr.com
W ostatnim roku planszówki stały się prawdziwym przebojem! Grają w nie studenci, dorośli, a niekiedy starcy. Nie są one trudno dostępne, bo większość popularnych tytułów odszukamy w specjalistycznych sklepach stacjonarnych , a także w sklepach w internecie. Na start niezaprzeczalnie będziesz miał spory problem z doborem tytułu, dlatego dzisiaj polecimy Ci 3 błyskotliwe gry.

Absorbuje Cię ta kwestia? Kliknij ten odnośnik i zobacz, jak podszedł do tego tematu inny redaktor w treści (http://nadwigrami.pl/klub-sportowy,trening-jezdziecki.html) swojego artykułu.

Pierwszą z nich są Osadnicy z Catanu, gra jaka podbiła serca mnóstwa osób już dwadzieścia lat temu. Dzisiaj wydana w Polsce jest nowa edycja z plastikowymi fragmentami. Najistotniejsze informacje o grze to to, iż jest to gra ekonomiczna, w jakiej każdy z graczy wcieli się w jednego z osadników. Zadaniem gracza będzie zdobycie dziesięciu punktów, przez budowanie dróg, osiedli oraz przy użyciu wylosowanych kart. Drugą wspaniałą grą jest gra Wsiąść do pociągu, jaka bazuje na budowaniu dróg oraz tuneli. Jest to niezwykle prosta i przyjemna gra, a poznanie zasad de facto nie jest trudne. Ostatnią planszówka, którą teraz rekomendujemy jest Cywilizacja Poprzez Wieki, która bazuje szczególnie na strategii.

Warto wspomnieć, że została ona utworzona w oparciu gry komputerowej, bowiem może ktoś będzie ją z tego kojarzył.
Na początek wypróbuj jakąś z wcześniej wyliczonych gier, a już niebawem będziesz pragnął sięgnąć po kolejny tytuł.