Czy chcesz się dokształcić, aby efektywniej sprzedawać swój produkt?

Sztuka zarządzania i marketingu są bardzo obszernymi pojęciami. Można rzecz, że dla każdej dziedziny przemysłu wymagani są odrębni eksperci, jacy właściwie będą rozporządzać pracownikami i ci, którzy rozreklamują firmę lub towar w środowisku branżowym.

Nie każdy ma okazję ukończyć studia na SGH, nie mówiąc już o tym, iż należy się takimi rzeczami interesować, dlatego funkcjonują szkoły prowadzące krótkoterminowe szkolenia. Jeśli stawiasz swe pierwsze kroki w przemyśle, dopiero otworzyłeś firmę i chcesz rozreklamować swój produkt bez najmowania biura reklamy na takim kursie będziesz miał szansę się dokształcić. Szkolenie dla handlowców jest oferowane każdemu kto posiada skończony 18 rok życia i posiada swoją firmę. Szkolenie takie trwa jedynie 8 dni po 8 godzin dziennie w czasie których dowiesz się w jaki sposób skutecznie zareklamować produkt, optymalnie rozporządzać celami i czasem, na koniec poznasz metody negocjacji i różne gry handlowe. Brzmi zachęcająco, prawda?

szkolenie dla handlowców

Autor: Familjen Helsingborg
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli nie jesteś początkującym graczem na rynku, natomiast twa firma powiększyła się do takiego stopnia, iż potrzebujesz menagera, informujemy, że dla nich również prowadzone są kursy.

Czy ten materiał jest według Ciebie wartościowy? Jeżeli tak, to kliknij oraz przeczytaj więcej – będące tu kwestie udzielą odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

Szkolenia menedżerskie różnią się nieco od tych dedykowanych handlowcom, gdyż na nich uwaga skupiona jest głównie na kontaktach z podwładnymi. Na lekcjach przyszli menedżerzy poznają jak podbudowywać zespół, w jaki sposób skutecznie dysponować czasem, by zdążyć z powierzonym zadaniem i co najbardziej istotne nauczy się słuchać zdania swych podwładnych. Jeśli to wciąż za mało oferowane są również gry menedżerskie, które prawdę mówiąc są profesjonalnymi symulacjami tworzonymi na wyłączne zamówienie. Gra menedżerska ma na celu jak najdokładniej odzwierciedlać firmę w której pracuje menedżer. Dzięki owej symulacji może on prowadzić różne projekty, ustawiając terminy, budżet, liczbę osób w zespole i rozdzielać zadania.

program zawiera mnóstwo opcji, potrafi przykładowo symulować, iż jeden z podwykonawców zawiódł, toteż i nasza firma nie wykona projektu w czasie. Prawda, że brzmi to ciekawie?
Szkolenia dla handlowców i menedżerów polepszą z pewnością umiejętności, które często są przez nas zaniedbywane.