Wygrzewaj się na plaży w majowym słońcu

Projektowanie dni wolnych to miłe zajęcie. Naturalnie, jeżeli odpoczynek projektuje się na kilka miesięcy przed wyjazdem. Szukanie miejsca na spędzenie wolnym majowych dni w kwietniu to fatalny pomysł, który zapewni wyłącznie dużo nerwów. Z tego powodu zastanów się nad majowym wolnym już dzisiaj. My polecamy dobry wybór: majówka nad morzem.

Morze, Bałtyk

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Relaksowanie się podczas upalnych dni majowych nad polskim morzem ma same korzyści. Primo, w pensjonatach i na promenadach nie będzie tłumów – huczne najazdy urlopowiczy występują najczęściej latem. Po drugie, zwykle w maju bywa lepsza pogoda niż w lipcu, który potrafi być wilgotny. Tertio, przebywanie kilka dni nad wodą potrafi przynieść dużo energii i podratować kondycję emocjonalną. Szczególnie dobroczynny jest jod. Eksperymenty dowodzą, że szum wody posiada działanie uspokajające. A morze bałtyckie szumi wspaniale.

O ile szukasz dobrej lokalizacji na spędzenie dni majowych nad Bałtykiem, polecamy obszar Pomorza Zachodniego. Fajnym punktem jest bardzo stare miasto Kołobrzeg. To obowiązkowy dla każdego, kto pasjonuje się historią i zabytkami. By znaleźć noclegi w tej miejscowości, do wyszukiwarki internetowej wpisz frazę „wypoczynek kołobrzeg”.

Masz sporo gotówki? lubisz elegancję i chcesz spędzić te majowe dni w wspaniałych warunkach? Do Google wstaw hasło „ apartamenty Kołobrzeg”.

Morze, Mielno

Autor: powazny
Źródło: http://www.flickr.com

O ile nie chcesz spędzać urlopu w mieście, rekomendujemy malowniczną miejscowość Grzybowo (kliknij), która znajduje się niedaleko Kołobrzegu.

Ten artykuł wydaje się być intrygujący? Masz ochotę na kolejne wątki? Zatem nie wahaj się i kliknij (https://bachledaresort.pl/) w ten link.

Żeby odszukać i zaklepać pobyt w tej miejscowości do wyszukiwarki trzeba wpisać frazę „Grzybowo pensjonaty”.

W obecnym roku liczba wolnych dni na początku maja będzie duża. Pierwszy dzień miesiąca będzie w środę, co powoduje, że do roboty trzeba będzie wrócić dopiero szóstego maja. O ile rzecz jasna wcześniej zamówi się dzień wolny na 2.05. Nie ma co zwlekać, już teraz zarezerwuj sobie wypoczynek nad Bałtykiem i wyproś u szefa ten jeden, najważniejszy dzień urlopu. majówka (majówki nad Polskim morzem)