Bajeczne wakacje do wschodniej Azji na wyciągnięcie ręki

Wielki Budda Sri Lanka

Orientalna podróż do Azji

Podróże są doskonałym źródłem wiedzy i świeżych przeżyć. Jeździmy w nieznane, po to, aby przeżyć przygodę, odkryć inne kultury, poczuć dreszcz emocji. Podczas podróży do orientalnej i barwnej Azji, człowiek może przeżyć historię, która zapadnie mu w pamięci do końca życia.

Chiny

Jest to fascynujący kraj, pełen niespodzianek oraz zapierających dech w piersiach pejzaży. Bogactwo kulturowe, wspaniałe zabytki liczące kilka tysięcy lat, przyjaźnie nastawieni mieszkańcy oraz wyśmienite potrawy od lat przyciągają bardzo dużo gości. Chiny są wielkim, niezwykle zróżnicowanym krajem o bogatej i długiej historii. Wycieczka do Chin, będzie zatem obfitować w różne atrakcje turystyczne, począwszy od pięknej przyrody, poprzez zabytki, a kończąc na nowoczesnych metropoliach. Do największych atrakcji tego państwa należą: Pekin – stolica Chin, Plac Niebiańskiego Spokoju, Zakazane Miasto, Letni Pałac Cesarski, czy Świątynia Nieba. Najznakomitsza budowla starożytnych Chin, to Wielki Mur. Jest to największa budowla na całej kuli ziemskiej, widoczna nawet z Księżyca, przekracza najbardziej strome szczyty i otacza całe łańcuchy górskie.

Indie

Indie z kolei, to państwo dość zagadkowe i pełne kontrastów. Wycieczka do Indii, to wspaniały pomysł, jeśli chcemy odkryć jedną z najstarszych kultur na świecie. Zabytki z różnych epok, taniec (kursy tańca katowice) i muzyka podkreślają tożsamość narodową tego niepowtarzalnego miejsca. Rękodzieła są tu znaczącym elementem, świadczącym o różnorodności tradycji subkontynentu indyjskiego. Zatłoczone miejsca kultu, przeniknięte ciszą i skupieniem świątynie, palmowe gaje i niebiańskie plaże, pokryte śniegiem szczyty, czy pełne przepychu metropolie. Indie, nie bez powodu nazywane są krainą jedności w różnorodności, mają absolutnie wszystko, aby odwiedzający je turysta zapamiętał podróż, jako najbardziej wielobarwną w swoim życiu. Nie jest istotne, który region Indii się odwiedzi, każdy region tego kraju ma do zaoferowania coś unikalnego. Jeśli chcemy odwiedzić Indie last minute będzie doskonałą opcją, która pozwoli nam zaoszczędzić część pieniędzy.

Sri Lanka

Kolejny kraj godny odwiedzenia, to Sri LankaSri Lanka (dalsze informacje)orodny, interesujący, niedrogi i gwarantujący niezapomniane wrażenia. Sri Lanka kojarzy się z zieloną dżunglą, tarasami pól ryżowych, bujną przyrodą i nade wszystko z wyborną herbatą. Podróżnik Marco Polo nazwał Sri Lankę najwspanialszą wyspą świata. Mahatma Gandhi był przekonany, że naturalne piękno Sri Lanki jest niedoścignione na całym globie. Wyspa ta zagwarantuje nam moc wrażeń i z pewnością będzie niezapomnianą przygodą. Aby zakosztować rozkoszy wyspy, najlepiej skorzystać z oferty na ostatnią chwilę, co spowoduje ulgę dla naszego portfela. W celu przejrzenia ciekawych ofert, wpiszmy w google poszukiwane frazy, np. „sri lanka last minute”.

Źródło: