Konie to niewątpliwie niezwykłe zwierzaki

Choć zasadniczo nie przepadam za zwierzętami, nigdy żadnego nie miałem, to tak naprawdę konie akurat lubię. Może z tego powodu, że przecież często konie są czymś więcej, aniżeli wyłącznie zwierzętami? Przecież nie jest powiedziane, że konie nadają się tylko do jazdy na nich. Oczywiście jazda konna ma dużo zalet, lecz wychodzę z takiego założenia, iż w wielu przypadkach konie praktycznie potrafią uratować człowiekowi życie. A już na pewno stan zdrowia. Nie przesadzam, szanowny internauto!

Zima, koń

Autor: Aaron Jenkin
Źródło: http://www.flickr.com
w końcu hipoterapia spowodowała, że moja zaufana przyjaciółka nareszcie jest uradowana ze stanu swojego zdrowia! Sam ostatnio odrobinę wspomogłem tę fundację, która zajmuje się pomocą chorym – tutaj chodzi o upośledzonych.

Pewne absolutna większość zwierząt czyni dobro na świecie, lecz zasadniczo konie są niezwykłe. Chcę także polecić to, aby rehabilitować się po wszelkiego rodzaju wypadkach właśnie z pomocą koni. To bez cienia wątpliwości doskonała okazja na to by móc cieszyć się dużo wspanialszym zdrowiem. I właśnie o to chodzi!

To świetne, że są konie (szczegóły w serwisie http://nadwigrami.pl/) także z takiej przyczyny, że mamy kuligi – nie wiem jak Ty, ale ja wychodzę z tego założenia, iż tak naprawdę jedną z niewielu zalet zimy są właśnie kuligi. Aż nie mogę się doczekać tych zimowych kuligów! Trzeba także trochę napisać o tym, w jakim miejscu organizuje się najwspanialsze kuligi (dodatkowe info: ). Cóż, myślę, iż fantastyczne jest Zakopane. Być może stolica Tatr jest nieco oklepana, lecz myślę, że i tak mówimy o kapitalnym miejscu, które bez wątpienia warto regularnie nawiedzać. Zgodzisz się ze mną?

Już na koniec chcę napisać nieco odnośnie mojego największego marzenia – a mianowicie planuję – w teorii, posiadać swoją stajnię. Oczywiście stajnia ( więcej: w nie musi być wielka, lecz przynajmniej jeden koń byłby wspaniały. Zwłaszcza, że bardzo często to jest tak, iż bardzo chcemy pojeździć na koniu, a wiadomo – to sporo kosztuje. Oczywiście zakup i utrzymanie własnego konia to także spory wydatek finansowy, lecz zasadniczo to niesamowite zajęcie, które daje nam dużo frajdy. A więc krótko podsumowując: konie [siatka na siano dla Twojego konia] są niezwykłe. Bardzo je uwielbiam – to akurat pewne.