Kiedy szukasz ciekawego miejsca na urlop, Bieszczady zapewnią ci ogrom rozrywek oraz doskonały wypoczynek

Bieszczady są czystym i zielonym regionem, jaki zapewnia wspaniały relaks i wypoczynek. Miejsce to idealnie nada się na weekendowe wycieczki czy dłuższe urlopy o każdej porze roku. Atutem Bieszczadów są śliczne widoki oraz doskonale zachowana przyroda, która pomaga zregenerować siły oraz skutecznie wypocząć.

Bieszczady regionem bogatym w atrakcje

przeczytaj koniecznie

Autor: Andrzej Wójtowicz
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli poszukuje się pięknego i cichego miejsca, w którym można wypocząć i naładować akumulatory, Bieszczady okażą się doskonałą lokalizacją. Rejon ten obfituje w różne atrakcje, dzięki czemu będzie idealną propozycją o dowolnej porze roku. Amatorzy ruchu i wspinaczki mogą spędzać długie godziny na licznych trasach, podziwiając malownicze panoramy oraz ciesząc się naturą oraz ciszą. W Bieszczadach nie brak też ciekawej architektury, między innymi pięknych cerkwi. W Bieszczadach można również oddać się zimowemu szaleństwu na stokach, chociaż należy przyznać, że nie spotka się tu takich gromad narciarzy, jak w pozostałych rejonach gór.

Baza noclegowa została świetnie przygotowana

Należy zaznaczyć, że też baza noclegowa stoi w tym regionie na naprawdę wysokim poziomie. Noclegi w Bieszczadach bywają możliwe zarówno w droższych hotelach, malowniczych pensjonatach, schroniskach stworzonych na mniej zasobną kieszeń, jak również w prywatnych willach. W Bieszczadach nie brak też kempingów, na których można rozstawić namiot albo wynająć na własny użytek niewielki domek. O komfortową kwaterę warto zatroszczyć się już przed wyjazdem na urlop, by nie musieć się tym kłopotać na miejscu.

wodospad

Autor: Pawel
Źródło: http://www.flickr.com
Polańczyk zachwyca uroczym krajobrazem

Rejon Bieszczad urzeka piękną przyrodą i cudownymi widokami. Sporym zainteresowaniem turystów cieszy się Jezioro [nexus 850s] Solińskie oraz położony nieopodal Polańczyk. Gdy chodzi o polańczyk kwatery też są bardzo różnorodne i łatwo dostępne – zajrzyj koniecznie. W miejscowości funkcjonują luksusowe hotele oraz pensjonaty, z sukcesem można także znaleźć pokój w prywatnym domu. Osoby, które lubią intymność, mają szansę zdecydować się na znalezienie domku na kempingu. Baza noclegowa i gastronomiczna jest w okolicy naprawdę właściwie rozwinięta oraz gwarantuje przybyłym wysoki komfort oraz dogodne warunki świetne na każdą kieszeń.