Zabezpiecz się na przyszłość

kobiety

Autor: Alex E. Proimos
Źródło: http://www.flickr.com
ING Życie jest firmą z wieloma latami tradycji, obszernym doświadczeniem i mnóstwem usatysfakcjonowanych klientów. Te wszystkie plusy nie pojawiły się same. W Ing Życie pracuje licznych wykwalifikowanych specjalistów, którzy wiedzą jak znacząca dla ich klientów jest praca, którą wykonują. Wiedza i doświadczenie pozwoliły na proponowanie przejrzystej i pasującej do różnych osób oferty, na którą składają się ubezpieczenia grupowe i indywidualne na życie i zdrowie oraz fundusze inwestycyjne i różnorodna polisa na życie.

Ubezpieczenie na życie i zdrowie daje głównie poczucie bezpieczeństwa. Wybór tej usługi umożliwia ochronę najbliższych lub przedsiębiorstwa w razie śmierci lub ciężkiej choroby. Dzięki odpowiedniemu, wcześniejszemu ubezpieczeniu mamy wtedy możliwość skupienia się na najbliższych zamiast na trudnej sytuacji finansowej. Wybór z 11 oferowanych form ubezpieczenia podzielonych w ramach różnych potrzeb, grup wiekowych czy zakresu ubezpieczenia ułatwia wybranie usługi do indywidualnych wymagań klienta.

Fundusze emerytalne proponowane przez ING Życie to obowiązkowe OFE, dobrowolne IKE oraz prywatne programy emerytalne, które pozwalają regularnie gromadzić oszczędności i inwestować je dla powiększenia przyszłej emerytury. Długi okres oszczędzania oraz kilka źródeł z różnym ryzykiem pozwala odłożyć kwoty dające możliwość komfortowego życia na emeryturze.

Dopełnieniem proponowanych usług będą ewidentnie ubezpieczenia inwestycyjne. Pozwalają one na gromadzenie w miarę możliwości oraz pomnażanie wartości naszego kapitału. Usługa w ramach, której ING Życie łączy fundusze inwestycyjne i ubezpieczenie życia i zdrowia daje możliwość osiągnąć zyski wyższe niż na tradycyjnych lokatach bankowych i daje silniejsze poczucie bezpieczeństwa.

Wszystkie opisane usługi pozwalają zadbać o przyszłość swoją czy najbliższych oraz lepiej przygotować się na problemy. Życie (szczegóły na stronie: http://www.scenariuszzycia.pl/lata-osobiste/)