Nowoczesne malowanie po szkle

Szyba nie musi być tylko prześwitującym fragmentem szkła. Tradycyjne przezroczyste szyby powoli odchodzą ustępują pola bardziej interesującym rozwiązaniom. Coraz częściej są zamieniane na dekoracyjne naklejki na szybę. Są to różnego rodzaju kompozycje, którymi można zasłonić nawet całą szklaną powierzchnię. Szybę można również ozdobić przy pomocy naklejki w ładnym kolorze, która naklejona na całą powierzchnię szkła, szczelnie osłoni wnętrze pokoju. Nie musimy się martwić, o utratę światła w pomieszczeniu: we wnętrzu pozostanie tyle samo światła jak po zawieszeniu białej firanki.

Oprócz tego kolorowe kompozycje z brokatem, będą mieniły w świetle. Jeśli jednak pokrycie całej tafli szkła nie bardzo nam pasuje, można również zdecydować się na zróżnicowanie jej pojedynczymi fragmentami aplikacji. W takim przypadku światło wpuszczane jest przez wcięcia na szablonie.

Żaluzje drewniane

Autor: John Carmichael

Na rynku można nabyć nalepki z różnymi motywami. Najpopularniejszymi są motywy kwiatowe. Można je przykleić na szybę lub tylko powycinać ich kształt na dopasowanej foli, tak aby przez wycięte elementy wpadało do pokoju jasneświatło.

Naklejki te są wykonane z bardzo cienkiej folii, co sprawia,że wzór sprawia wrażenie namalowanego na szybie. Bardzo dobrze nadają się do sklepowych witryn czy też innych lokali usługowych.

Nomar

Źródło: Nomar.com.pl

Dużym powodzeniem cieszą się naklejki żelowe. W dotyku bardzo miękkie, niesłychanie kolorowe, spowodują dużą uciechę każdemu dziecku. Rozchwytywane są naklejki o określonych tematach np. bombki mikołaje, prezenty, jajka, króliki, baranki, które pasują się do świątecznego przystrojenia mieszkania. Dodatkowo są bardzo proste w użytkowaniu: nadają się do mycia, oraz naklejać kilka razy, są tak samo wyraźne z obu stron szyby. Bez trudu się odklejają i nie pozostawiają na szybie trwałych śladów.

Jeśli chcemy dostać jakiś unikatowy wzór lub wymiar, należy wklepać w Internet np.

Nie wahaj się – tylko zobacz pełny wpis, z którego dowiesz się dużo interesujących informacji w odniesieniu do omawianego tematu.

reklama Tarnów, aby pojawiła się spis agencji reklamowych, które proponują takie usługi. Wzbogacanie szyb taką dekoracją jest eleganckie i pierwszorzędnie pasuje do minimalistycznych pomieszczeń.