Gdzie spędzić przyszłoroczne ferie? Zobacz, jakie atrakcje czekają na Ciebie przykładowo w Szklarskiej Porębie!

Jeżeli masz małe dzieciaki, niewątpliwie nie wyobrażasz sobie, żeby nie wyjeżdżać nigdzie na ferie. Jakiś czas temu najczęściej decydowaliśmy się na wyjazd za granicę, jednakże obecnie coraz większą popularnością znowu cieszą się polskie góry.

kajaki

Autor: Pavlo Boyko
Źródło: http://www.flickr.com
Zobacz, jakie są nasze propozycje na nadchodzące ferie zimowe!
Zakopane typowo turystyczne
Oczywiście niewątpliwie pierwszym, co przyjdzie Ci na myśl, kiedy mówimy o polskich górach, będzie Zakopane. Powinieneś jednak wiedzieć, iż jest to wioska typowo turystyczna i z pewnością nie znajdziesz tam wiele spokoju. Dodatkowo ceny mieszkań są naprawdę wyjątkowo wysokie – wystarczy odjechać od Zakopanego kilkadziesiąt kilometrów i można spędzić tam ferie za część tej ceny. Na przykład jeśli chodzi o tanie i zlokalizowane w fajnych miejscach noclegi Szklarska Poręba niewątpliwie będzie dobrym adresem. Co więcej, oferuje także szklarska poręba hotele naprawdę wysokiej jakości, a nie wyłącznie kwatery prywatne.
Gdzie poszukiwać niedrogich noclegów?
konie

Autor: Klearchos Kapoutsis
Źródło: http://www.flickr.com
Pierwsza zasada to zabranie się za szukanie noclegów wystarczająco wcześnie – z pewnością powinieneś wziąć to pod uwagę natychmiast po tym, jak będziesz znać termin Waszych tegorocznych ferii. Powinieneś zdawać sobie sprawę z faktu, że jeżeli chodzi o najlepsze noclegi (mikołajewo noclegi nad wigrami) Szklarska Poręba i pobliskie miejscowości sprzedają je praktycznie na pniu.

Jednocześnie im wcześniej zabierzesz się za rezerwowanie noclegów, na tym większe rabaty możesz liczyć – Szklarska Poręba hotele zazwyczaj jeszcze latem proponują najlepsze ceny na czas zimowy. Jeśli wtedy zarezerwujesz nocleg, oczywiście będzie to najtańsza opcja.