Jak spędzić jesienne oraz zimowe wieczory? Oglądając telewizję? Zdecydowanie nie!

Nadeszła jesień, a zaraz nadejdzie zima. Robi się coraz bardziej ciemno, zimniej, mniej czasu spędzamy na zewnątrz. Cofamy czas, dlatego zmrok przychodzi dużo szybciej niż to było letnią porą.

Co jest w tym wszystkim najlepsze, by przeżyć ten okres. Możemy oglądać telewizję, czytać powieści, możemy również grać w gry, ale planszowe. Które? Oto ciekawe propozycje.
Przykładowo Abalone gra jest bardzo fascynująca, w jakiej najprostsze zasady są złączone z niezliczoną ilością opcji, i nade wszystko to jest wSPAniale zrobione, więc rozgrywka jest czystą radością.

Czy znalazłeś potrzebne informacje na prezentowany wątek? Jeśli tak, to bardzo dobrze, ale równie ciekawe będą wiadomości na niniejszym serwisie. Wtedy przejdź tam (https://statkiempotrawie.com/oferta/szlakiem-starych-pochylni).

Pomysł stworzenia tej pozycji narodził się w 1988 roku. Firma, jaka tą grę stworzyła zwie się identycznie jak gra – Abalone.

zespoły

Autor: Bartosz Madejski
Źródło: http://www.flickr.com
Żaden gracz w tamtym okresie nie był pewien, iż gra stanie się tak bardzo ceniona, dziś zaś jak zamierzamy pograć w coś naprawdę interesującego, to wtedy Abalone będzie jedną z tych propozycji. Zupełnie jak Super farmer. Co ciekawe powstała w Warszawie w roku 1943. Z początku jednak nosiła tytuł “Hodowla Zwierzątek” Obmyślił ją nasz rodowity matematyk – Karol Borsuk. I ostatnia z propozycji – Wojna o pierścień , to strategiczna gra planszowa, jaka pozwala graczom zanurzyć się w uniwersum Władcy Pierścieni.
Czeka nas więc mnóstwo interesujących wyzwań, wspaniałych bohaterów. Będziemy dowodzić największymi królestwami, a na naszych barkach spocznie ochrona ich.

Każda z opisywanych gier jest idealna na jesienne oraz zimowe długie wieczory. Jeżeli tylko zamierzamy spędzić je ciekawie i ekscytująco i nie myśleć o szarej pogodzie na dworze, to gry tego rodzaju są najlepsze.