Rzuć palenie z elektronicznym papierosem

kobieta

Autor: martinalanotte
Źródło: http://www.flickr.com

Elektroniczny papieros to jeden z bardziej interesujących technologicznych propozycji ubiegłego stulecia. Choć jeszcze kilkadziesiąt lat temu wynalazca e-papierosa mógłby zostać uznany za nieszkodliwego szaleńca, obecnie jego patent cieszy się popularnością. Na czym polega pomysłowość tego osiągnięcia? Głównie na braku dotkliwych skutków ubocznych. Tradycyjny papieros, oprócz nikotyny, zawiera w sobie dużo więcej niż 200 pierwiastków chemicznych, z których każda oddziałuje niekorzystnie na nasze samopoczucie.

Chcesz rzucić palenie? Przygotuj się...

Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.

Papieros przeciwnikiem Twojego ciała

Najbardziej podatny na ich oddziaływanie jest układ oddechowy, krążenia, pokarmowy i nerwowy.

Jeżeli pragniesz odkryć inny analogiczny punkt widzenia na rozważaną w tym poście sprawę, to przeczytaj więcej w omówieniu, które poszerzy Twą wiedzę.

Materiały te silnie powodują raka, a dostając się wraz z dymem do żył i tętnic pobudzają rozwój wielu przeróżnych chorób nowotworowych. Ze względu na częsty kontakt szkodliwego dymu z tymi organami wiele razy diagnozowany jest rak dróg oddechowych, krtani oraz języka. Tymczasem e papieros posiada w ten sposób ukształtowaną przewagę nad swoim tradycyjnym pobratymcem, że w swoim składzie ma jedynie nikotynę. Wskutek tego osoby palące nie zatruwają otoczenia groźnym dymem i nie narażają żadnej osoby na oddychanie oparami.

Chcesz rzucić palenie? Przygotuj się...

Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.

Pomaga rzucić nałóg

Elektroniczny papieros rewelacyjnie zaspokaja głód nikotynowy jak i również nie wywołuje przykrego zapachu. Z tego powodu z sukcesem może być stosowany w miejscach ogólnodostępnych. Może stanowić również pierwszy krok do pełnego odejścia od nałogu. Często osoby nałogowo palące konwencjonalne papierosy odrzucają je na rzecz elektronicznych, aby następnie całkiem pozbyć się nałogu.

Atuty e-papierosów można mnożyć bądź też dowiedzieć się więcej klikając odnośnik. Oprócz uwzględnionych wyżej korzyści dla zdrowia, papierosy elektroniczne są bardzo proste w obsłudze. Wymagają wyłącznie kilkakrotnego napełniania płynem i ładowania akumulatorem. Ich całościowy koszt jest o wiele mniejszy, niż ceny tradycyjnych papierosów. Stało się tak dlatego, ponieważ jednorazowo kupuje się urządzenie, a później dodaje się jedynie płyn. Nowoczesne papierosy elektroniczne] posiadają również walory higieniczne.

W przypadku jeśli masz zamiar znaleźć poza tym również inne pokrewne wiadomości na przedstawiany wątek, to więcej zobaczysz na portalu (http://www.medicart.wroclaw.pl/nefrologia-dziecieca/), do którego odsyłacz jest tu.

Ponieważ ich palenie działa na zasadzie inhalacji parą, nie wydzielają brzydkiego zapachu, który wsiąka w ubrania, pozostaje na dłoniach i wywołuje nieprzyjemny zapach z ust.