Wilanów – wspaniała i bezpieczna dzielnica w Warszawie

Na ostatni weekend pojechałam do Warszawy. Szef wysłał mnie na szkolenie trwające dwa dni. Wielce się ucieszyłam, ponieważ już od dawna miałam zamiar odwiedzić naszą stolicę. Wprawdzie kilka godzin w ciągu mojego pobytu spędziłam szkoląc się.

warszawa wilanów

Autor: Artur Malinowski
Źródło: http://www.flickr.com
Po jego zakończeniu czas mogłam poświęcić jednak na zwiedzanie. Nie mogłam zapomnieć o znanych Łazienkach oraz Pałacu Kultury i Nauki. Najbardziej jednak spodobał mi się Pałac w Wilanowie. Na nieszczęście nie starczyło mi czasu na zwiedzenie pobliskiego ogrodu botanicznego ani parku. Mnie, wielbicielce spacerów na łonie natury uczyniło to małą przykrość. Niestety ten wyjazd trwał za krótko.

wilanow

Autor: Dennis Jarvis
Źródło: http://www.flickr.com

Jednak nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Wymyśliłam już plan na najbliższy długi weekend. Poświęcę go na zwiedzanie warszawskiej dzielnicy – Wilanowa. Już poczyniłam przygotowania. Gdy tylko wróciłam do mieszkania, wprowadziłam w pasku wyszukiwarki sformułowanie rezydencja parkowa. Odkryłam, iż możliwości jest naprawdę dużo. Mam w czym wybierać. Stwierdzam, że rozwiązanie noclegi Warszawa Wilanów ma naprawdę dużo zalet – super lokalizacja i spokojna dzielnica. Jak dla mnie, bomba (zobacz również oczyszczanie terenu z niewybuchów).