Wilanów – wspaniała i bezpieczna dzielnica w Warszawie

Na ostatni weekend pojechałam do Warszawy. Szef wysłał mnie na szkolenie trwające dwa dni. Wielce się ucieszyłam, ponieważ już od dawna miałam zamiar odwiedzić naszą stolicę. Wprawdzie kilka godzin w ciągu mojego pobytu spędziłam szkoląc się.

warszawa wilanów

Autor: Artur Malinowski
Źródło: http://www.flickr.com
Po jego zakończeniu czas mogłam poświęcić jednak na zwiedzanie. Nie mogłam zapomnieć o znanych Łazienkach oraz Pałacu Kultury i Nauki. Najbardziej jednak spodobał mi się Pałac w Wilanowie. Na nieszczęście nie starczyło mi czasu na zwiedzenie pobliskiego ogrodu botanicznego ani parku. Mnie, wielbicielce spacerów na łonie natury uczyniło to małą przykrość. Niestety ten wyjazd trwał za krótko.

Podobny fascynujący artykuł przedstawiany jest tutaj, więc odwiedź witrynę Sprawdzone Pasieki i upewnij się, jakie informacje tam przeczytasz. One również Cię zainteresują!

wilanow

Autor: Dennis Jarvis
Źródło: http://www.flickr.com

Jednak nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Wymyśliłam już plan na najbliższy długi weekend. Poświęcę go na zwiedzanie warszawskiej dzielnicy – Wilanowa. Już poczyniłam przygotowania. Gdy tylko wróciłam do mieszkania, wprowadziłam w pasku wyszukiwarki sformułowanie rezydencja parkowa. Odkryłam, iż możliwości jest naprawdę dużo. Mam w czym wybierać. Stwierdzam, że rozwiązanie noclegi Warszawa Wilanów ma naprawdę dużo zalet – super lokalizacja i spokojna dzielnica. Jak dla mnie, bomba (zobacz również oczyszczanie terenu z niewybuchów).