Oryginalne pomysły na wakacje

Wakacje to bardzo ważny czas, który należy przeznaczyć na byczenie się, a także na nowe przeżycia. To pewne, że po roku intensywne pracy każdy marzy tylko o wylegiwaniu na gorącej plaży, sącząc z rozkoszą lodowatego drinka. Tak właśnie robi wielu rodaków, którzy co roku tłumnie wyjeżdżają na wakacje do południowych krajów, takich jak na przykład Egipt. Można powiedzieć, że są to silnie ograne cele wycieczek, które dodatkowo nie zapewniają mnóstwa wyjątkowych doświadczeń.

wakacje, wczasy

Źródło: http://www.eccoholiday.com/

Osoby, które chcą wyjątkowych doświadczeń, powinny udać się na wschód. Najciekawszym miejscem dla polskich wczasowiczów jest Krym. Na tym półwyspie jest mnóstwo urokliwych kurortów, w których można cudownie spędzić czas na opalaniu się na piasku i podziwianiu zabytków. Fajnym miastem jest Teodozja, która gwarantuje długie plaże i dobry dojazd do okolicznych atrakcji dla gości.

Sprawdź większą ilość informacji, a zgłębisz podobne treści, które na pewno też Cię zaciekawią. Nie czekaj zatem i użyj linku uznanie obywatelstwa polskiego.

Istotnym dla rodaków miastem jest Jałta, czyli miasto, w którym Churchill, Roosevelt i Stalin zadecydowali o granicach naszej ojczyzny po wygraniu Drugiej Wojny Światowej. W pobliżu Jałty jest wystawny pałac – tam odbyła się wymieniona w tekście konferencja. W pobliżu również można znaleźć ogród z egzotycznymi roślinami.

Dla ludzi, którzy nie lubią gorąca (takich jak na przykład tutaj: ), zalecamy wycieczkę do miasta szakynthos – eccoholiday.com/region/grecja/zakynthos/ -go Ukrainy. Kijów ma mnóstwo zabytków, w tym przepyszne kościoły i dzielnicę artystyczną. Nie wolno zapominać również o Lwowie, przeszłej polskiej stolicy kultury, która dziś odzyskuje dawny blask. Do Lwowa z naszego kraju jest prosto udać się na wakacje, z nad granicy dojeżdżają autobusy, funkcjonuje też wygodne połączenie powietrzne.

Jeżeli narzekasz na niedobór kasy, musisz poświęcić trochę czasu na wyszukiwanie gratek – zazwyczaj najlepszą zniżką jest last minute z Eccoholiday z któregoś biura podróży (kliknij tutaj). Warto zarejestrować się na portalach biur podróżniczych, by dostawać raz na jakiś czas wiadomości z nowymi propozycjami. Tak żadna gratka nie minie niezauważona.
Źródło: