Oryginalne prezenty na trzydziestkę

masaż

Źródło: http://prezentokracja.pl/
Życie człowieka to masa momentów przełomowych. Głównie są to symboliczne granice, które traktujemy, jako zachętę do zmian. Trzydzieste urodziny są traktowane, jako jeden z takich przełomów, gdyż ponoć wtenczas zaczyna się prawdziwe życie. To magiczna bariera wiekowa, która stanowi dla nas przejście z młodości w stateczność. Ta granica nie jest jednak jeszcze mocno zaznaczona, zatem bez problemu możemy przekraczać ją w obydwie strony, łączyć dwa stany i mieć z tego rewelacyjną zabawę.

Jeśli masz chęć dowiedzieć się, które portale są sugerowane przez inne osoby, to zobacz propozycję (http://tuchoinki.pl/oferta-choinki/swierk-srebrny/) na taki temat. Mogłoby Cię ono bardzo zaabsorbować.

Przemiany, które następują po przełomowych chwilach mogą dotyczyć różnych aspektów.

kolacja

Źródło: http://prezentokracja.pl/

Trzydzieste urodziny to bardzo często inspiracja do nowych decyzji: chcemy zmienić pracę, zarabiać więcej pieniążków, utworzyć rodzinę, stać się bardziej rzetelni, zacząć żyć zdrowo. Wszystko to prowadzi 30-latków ku dorosłości. Uczczenie okrągłych rocznic to już tradycja. A trzydziestka to okazja szczególnie wyjątkowa. Głośna zabawa, pełno koleżanek i prezenty, które bywają zgryźliwe, standardowe i wskazują na to, jak ludzie nas spostrzegają.

Taka ta strona z pewnością Cię zaciekawi, gdyż jest w niej przedstawione naprawdę wiele interesujących informacji na opisywany w tym miejscu temat.

30-letni singiel otrzyma dmuchaną lalę i butelkę bourbona, trzydziestoletnia mężatka może liczyć na książki kucharskiej oraz robota kuchennego a trzydziestoletni biznesmeni najpewniej dostaną poradnik motywacyjny albo skórzaną aktówkę. A przecież można ciekawiej. Proponujemy jak wyjść poza schematy i sprawić trzydziestolatkom uciechę, która nie będzie przypominała im o upływie czasu, ale zagwarantuje wspomnienia na całe życie.

COŚ NIEZAPOMNIANEGO DLA NIEGO NA 30 URODZINY

paralotnia

Źródło: http://prezentokracja.pl/

Szybkie auta to obiekt westchnień mężczyzn niezależnie od wieku. Trzydziestolatek najpewniej ucieszyłby się ze sportowego wozu, ale taki prezent przekracza możliwości finansowe większości z nas. Identycznie sporą uciechę przyniesie przejażdżka samochodem rajdowym. Głównie godny uwagi jest rajdowy trening jazdy Subaru albo Mitsubishi – jednakowoż jedno jak i drugie auto dostarcza ekstremalnych emocji i przeżyć. Też mocne przeżycia zapewni jazda na torze za kółkiem Lamborghini – dla prawdziwych wielbicieli prędkości. A jeżeli jazda samochodem to zbyt przyziemny prezent to polecamy coś odlotowego: lot paralotnią w tandemie.

DLA NIEJ RELAKS I PYSZNE JEDZENIE.

kolacja

Źródło: http://prezentokracja.pl/

Co w takim razie urzeknie trzydziestolatki? Świetnym pomysłem na podarunek będzie romantyczna kolacja we dwoje, albowiem kobiety kochają dzielić się swoimi emocjami i wspólnie celebrować okazje. Blask świec i wytworne potrawy podkreślą ceremonialny charakter urodzin, ale również spowodują, że kobieta poczuje się nadzwyczajnie i warta miliona dolarów. Także wyjątkowym prezentem na 30 urodziny może być masaż, który rozluźni, pobudzi zmysły i rozpieści ciało. Po tego rodzaju zabiegach każda kobieta czuje się młodo a trzydzieści lat może być jedynie powodem do dumy.

Źródło: Prezentokracja.pl