Piękno miejsc noclegowych dla pracowników

Hotele pracownicze to specjalne budynki, które przyjmują na pobyt czasowy zatrudnionych w okolicznych instytucjach i firmach. Hotele oferujące noclegi pracownicze znajdują często przy szpitalach, komisariatach policji, instytucjach oświatowych różnego szczebla, pocztach, budynkach należących do armii i większych fabrykach. Pewnie komuś kojarzą się one z PRL, ponieważ w erze olbrzymich państwowych zakładów pracy hotele pracownicze były bardzo popularne.

Łóżko japońskie

Autor: Beds.pl
Źródło: Beds.pl

Współcześnie ich liczba się skurczyła, ale na pewno znajdziemy je wyszukując w wyszukiwarce przykładowo „. Kwatery pracownicze nie kosztują wiele i zapewniają niezły standard zamieszkania. Można być pewnym, iż we wszystkich znajdziemy łazienki, sale jadalne lub bufety. Pewna ich liczna oferuje w standardzie również aneksy kuchenne i podobne wygody. Zaletą kwater pracowniczych jest brak podziału ze względu na płeć, różniąc się tym od domów studenckich, burs i domów doktoranckich. Zdarzają się pokoje przeznaczone dla sporej liczby ludzi, tak aby pracownik mógł zakwaterować również swoją rodzinę. To bardzo ważne, szczególnie dla rodzajów pracy, w których wymagany jest szybki dojazd i nieustanna dostępność na żądanie. Zakwaterowanie w hotelu pracowniczym na pewno promuje rozwijaniewięzi międzyludzkich z pozostałymi mieszkańcami. Sporej liczbie osób skojarzy się to z czasem młodości i pomieszkiwaniem w domu studenckim.

Łóżko piętrowe

Źródło: www.flickr.com

Oczywisty jest fakt, że każde większe miasto może zaoferować dobre noclegi pracownicze. Wrocław jest ośrodkiem, w którym tego typu przybytków znajdziemy ponad dziesięć, tak samo jak stolica, Gdańsk i Łódź. Kwatery pracownicze banalnie prosto jest znaleźć w mapach Google, wystarczy wpisać np. frazę „ i zobaczymy precyzyjne namiary.

Źródło: Noclegi dla firm