Incentive – tylko dla dużych firm? Opcje wyjazdów motywacyjnych

Incentive – to nie dla wszystkich znane określenie, które opisuje pewne narzędzie firmowe polegające na organizowaniu wyjazdów dla firm, mających na celu zintegrowanie zespołu, zwiększenie ich lojalności wobec firmy. Czyli to nic innego jak znane wyjazdy integracyjne.

Popularne przekonanie, że takie wyjazdy motywacyjne organizowane są wyłącznie przez wielkie korporacje i duże przedsiębiorstwa. A to nieprawda! Przy minimalnym wysiłku można organizować wyjazdy także w małej firmie dysponując niewielkim budżetem.

Wyprawy firmowe – jak zorganizować?

Incentive odstrasza trochę właścicieli małych i średnich firm. Sądzą, że ta przyjemność wymaga znacznych nakładów finansowych. Owszem, wyjazdy motywacyjne wymagają pieniędzy, ale nie musi to być pokaźna kwota. Można wszakże planować bliskie wyjazdy motywacyjne, niekoniecznie do wielkich kurortów. Wszystko jest kwestią pomysłowości.

Samodzielna organizacja czy zewnętrzna firma?

Autor: Hotel Mercure Kasprowy Karpacz

Incentive to metoda, którą zainteresowało się wiele firm proponujących obsługę firm w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Możemy wobec tego bez problemu zlecić przygotowanie wyjazdu firmie zewnętrznej. Wystarczy wpisać w Google odpowiednie zapytanie, np. „imprezy firmowe Wrocław” i dostaniemy długą listę serwisów, które wszystkim się zajmą. Właściwe tworzenie zapytań do Google’a pozwoli owocnie dostać najpopularniejsze firmy.

Jeżeli omawiana tematyka Cię interesuje, to masz możliwość uzyskać zbliżone dane na podnoszone zagadnienie. W tym celu odwiedź sensowny serwis (www.traple.pl/).

Takie, które prezentują incentive w kompleksowym zakresie. Nie tylko organizują imprezy motywacyjne (przykładowo na narty: ), ale i obsługa (zobacz nagłośnienie imprez) podróży służbowych jest dla nich chlebem powszednim.

Zlecając zaplanowanie naszego firmowego wydarzenia dobrej i rzetelnej firmie mamy pewność, że otrzymamy w w końcowym rozliczeniu usługę na najwyższym poziomie. A gdy nasi pracownicy będą się w najlepsze bawić, radośnie spędzą czas we własnym towarzystwie, zaoferujemy im atrakcyjną aktywność – na przykład skok ze spadochronem, czy paintball – wtedy możemy liczyć na ich oddanie i zaangażowanie w pracę.Zintegrowany team jest kluczem do sukcesu. A incentive to narzędzie, które pozwoli nam to uzyskać.