To się opłaca – rezerwuj nocleg przed podróżą

Władysławowo - plaża

Autor: By dijey bobo
Źródło: http://www.flickr.com

Sezon urlopowy idzie do nas sporymi krokami. Pomimo to, że mamy jeszcze środek marca, w pensjonatach i nadmorskich hotelikach rozpoczynają się już walki o rezerwację na czerwiec i lipiec.

Kolejna strona, która zawiera wiadomości na ten temat da Ci szansę, by poszerzyć wiedzę. To istotne, więc idź tutaj części do autobusów setra i znajdź więcej treści.

Ci z nas, którzy są bardziej ostrożni wykupili sobie rezerwację jeszcze przed nowym rokiem korzystając z najlepszych ofert choćby . Wtedy ceny apartamentów są najniższe.

Rezerwowanie pokoi i wycieczek z takim sporym wyprzedzeniem przyszło do Polski kilkanaście lat temu z europy zachodniej. Ogromnie popularne wtedy last minute, czyli wycieczki na szybko, po zredukowanych nawet o kilkanaście procent cenach było w tamtym okresie najlepiej sprzedającym się typem wyjazdów wakacyjnych. Jednak last minute nie pasuje wszystkim, w końcu nie każdy będzie mógł pozwolić sobie na wybranie urlopu w dowolnym momencie. Dlatego też z wycieczek last minute korzystali głownie młodzi ludzie, jacy nie byli uwiązani obowiązkami czekającymi na nich w domu lub w pracy. Z tego powodu też biura turystyczne wprowadziły do swojej oferty możliwość rezerwacji noclegów i wyjazdów z dużym wyprzedzeniem, czyli tak zwane first minute. Jak można było się domyśleć, sprawa ta idealnie trafiła w potrzeby osób w wieku powyżej 35 lat, o ugruntowanej pozycji materialnej, którzy planują swe urlopy z co najmniej ośmiomiesięcznym wyprzedzeniem.

Przytoczę w tym miejscu krótki przykład wycieczki ze wcześniejszą rezerwacją. Jeżeli już dziś wykupi się noclegi w Jastarni, standardowe biuro turystyczne da nam zniżkę o około dwadzieścia pięć %. Poza tym, możemy uzyskać także zniżkę na usługi fakultatywne w pensjonacie, takie jak na przykład uzupełniany barek lub darmowy wstęp do siłowni.

Taka oferta jest dla nas dostępna jedynie przez bardzo ograniczony czas. Praktycznie wszystkie biura podróży chcą wchodzić w takie rezerwacje, ponieważ zawsze dobrze będzie mieć pieniądze na koncie z wyprzedzeniem i wyprzedane noclegi Ustka dla przykładu bardzo dobrze radzi sobie z takimi wcześniejszymi rezerwacjami. Spora kampania reklamowa spowodowała, że wczasowicze wręcz walczą o jak najszybsze zarezerwowanie sobie noclegu – dzięki temu są pewni, że zastaną miejsce w swoim ulubionym pensjonacie. Ja z w tym miejscu mogę szczerze polecić właśnie wycieczki first minute – jeżeli jesteś pewien terminu swojego urlopu, masz okazję zaoszczędzić kilka złotych.

Źródło: Eholiday.pl