Gdzie zorganizować niezapomniane wesele?

W ostatnich latach coraz większa liczba obcokrajowców podejmuje decyzję o zorganizowaniu wesela i zaślubin w Polsce. Nasz kraj jest wyjątkowo interesujący dla odwiedzających z zachodu, gdzie pomimo postępującej skłonności do zrównywania cen, w dalszym ciągu jeszcze jest drożej niż w Polsce.

Każdy, kto urządzał już taką uroczystość dobrze rozumie, że koordynacja takiej uroczystości to wydarzenie wymagające sporych wydatków. Za przykład można podać m.in. opłaty za orkiestrę, dekoracje, ubrania, wynajem samochodu, nocleg dla gości itp. Opłaty rozmnażają się w nieskończoność, a każdy marzy żeby jego wesele na długo zostało w pamięci wszystkich w nim uczestniczących. Nic więc zaskakującego w tym, że wesela w Polsce zdobyły sobie renomę poza granicami Polski, pośród tych, którzy z jednej strony szukają u nas odrobinę egzotyki, a z drugiej chcą trochę przyoszczędzić.

Najbardziej popularnymi kierunkami tej weselnej turystyki są kurorty rozmieszczone wzdłuż zachodniej granicy Polski. Coraz to powstają tutaj nowe urocze miejsca, które kuszą możliwością wyprawienia wesela-marzeń.

Zaglądnij na naszą stronę. Tam czekają na Ciebie nowe niebywale zajmujące wpisy. Opracowujemy dla Was dalsze wiadomości i będzie nam miło, jeżeli je oglądniecie.

moda ślubna

Autor: Beata Augustyniak
Źródło: abcslubu.pl

Ze statystyk wychodzi, że największym wzięciem cieszą się wesela w górach. Polskie góry powitają weselnych gości przede wszystkim smakowitą kuchnią oraz zapierającymi dech w piersiach widokami, które zarazem wykorzystać można jako niesamowite plenery dla ślubnych zdjęć. Dobór miejsca zależny jest od preferencji oraz stanu portfela. Propozycje są rozmaite: od nowoczesnych sal po odrestaurowane poniemieckie pałacyki. Każdy więc powinien odnaleźć coś na miarę własnych możliwości oraz oczekiwań (sprawdź ).

Pamiętać jednak należy, że posiadacze różnych restauracji, hoteli czy pensjonatów, mają napięty grafik. W wielu przypadkach na wolny termin trzeba czekać nawet do dwóch lat. Najwięcej chętnych na wesela jest w miesiącach letnich. Coraz bardziej natężoną renomą cieszą się także wesela organizowane w czwartki lub w piątki. Tak więc w razie, gdy już dokonamy wyboru konkretnego miejsca, trzeba od razu zabukować odpowiedni termin, bo zainteresowanych, jak można zauważyć jest wiele i nie tylko pośród naszych rodaków.