Czy randki w ciemno są bezpieczne?

Autor: Darwin Bell
Randki to temat rzeka. Część osób je bardzo lubi, z chęcią flirtuje, spotyka się z nowymi osobami, celebruje wspólnie spędzone chwile i cieszy się każdą chwilą. Wielu ludzi natomiast unika randek. Czują tremę, są zdenerwowani i robią wszystko, by jak najlepiej wypaść. Czasem niestety osiągają przeciwny efekt. Nieważne jak podchodzimy do randek, wszyscy mamy jakieś doświadczenia w tej kwestii.

Ludzie, którzy nie mają problemu z kontaktami, którzy nie obawiają się podejść do nieznajomej osoby i porozmawiać z pewnością preferują właśnie taki sposób nawiązywania nowych znajomości. Ale co z tymi wstydliwymi, zdenerwowanymi osobami, które na myśl o rozmowie z kimś obcym czują supeł w brzuchu i nie są w stanie wykrztusić słowa? Rozwiązaniem dla takich ludzi jest portal randkowy.

Naturalnie, ryzyko jest duże. Tak naprawdę właściwie nigdy nie możemy mieć pewności, że człowiek po drugiej stronie monitora jest tym, za kogo się podaje. Nawet w najbezpieczniejszych, polecanych i moderowanych serwisach bywają ludzie, którzy będą podawali przekłamane informacje o sobie, niestety trzeba się z tym liczyć. Należy być ostrożnym . Ale zdecydowanie bardziej możliwe jest, że poznamy kogoś wartego uwagi.

Czy moja witryna (http://www.effectafter.com/) sprosta Twoim oczekiwaniom? Sądzę, że tak. Tam także czekają na Ciebie interesujące artykuły. Zachęcam!

Prościej jest umówić się na żywo gdy już wymieniliśmy z drugą osobą kilka wiadomości. Randki przez internet są teraz jakimś remedium na nieśmiałość. Dobrze jest wykorzystywać możliwości internetu, ale trzeba robić to ostrożnie. A może uda się nam poznać naszą wielką miłość. Dzisiejsze długoletnie związki powstają w taki sposób coraz częściej.

Randki w sieci na