Oferty na lato

Nie każdy z nas już zaplanował gdzie spędzić lato 2014 roku. Wielu ludzi robi urlopowe plany przez długie miesiące, sporo woli jednak spontaniczne wycieczki korzystając z oferty last minute. To bez znaczenia, do której grupy należymy dobrze jest wiedzieć, jakie są najczęściej wybierane przez Polaków kierunki urlopowych wyjazdów.

Gust Polaków od kilku lat nie zmienia się już drastycznie. Wyjeżdżamy do miejsc, gdzie jest gwarantowana piękna pogoda, morze i zwyczajnie możemy odpocząć.

Czy odnośnie omawianej tematyki masz więcej pytań? Jeśli tak, kliknij ten link – to nie może za nic umknąć Twojej uwadze.

Wyjazd do Turcji

Od wielu lat popularne są wycieczki do Turcji. Biura podróży proponują nam mnóstwo ofert urlopu w tym kraju, włączając w to oferty last minute. Za bardzo przystępną cenę da się spędzić tydzień w czterogwiazdkowym hotelu. Jeśli należymy do osób uwielbiających zabawę, dyskoteki, wieczorne wypady z przyjaciółmi, to doskonałym miejscem na urlop jest Bodrum i okolice. To region, gdzie łączą się kultury turecka i grecka. Oczywiście Antalya czy Alanya to przynajmniej tak samo warte zainteresowania miejscowości.

Piękna Bułgaria

Często także decydujemy się na wakacje w Bułgarii. Kraj ten nie budził do pewnego czasu dobrych skojarzeń, lecz uległo to zmianie. Wciąż oczywiście jest to dość ubogi kraj, ale regiony nastawione na turystów są wspaniałe.

Przeczytaj bez lęku ten udostępniony poniżej (https://www.hotelmikolajki.pl/dzieci/dla-dzieci) materiał. Opisuje on podobną tematykę, zatem na pewno także będzie według Ciebie ciekawy.

Duże, piaszczyste plaże, świetne zaplecze hotelowe – miejsce w sam raz na wakacje.

A może bliżej?

Chętnie decydujemy się również na wczasy w Hiszpanii z To kraj bliższy nam bardziej niż Turcja albo Bułgaria, a równie atrakcyjny. Słoneczne wybrzeże, gwarantowana pogoda i ciepłe morze – to doskonałe miejsce dla leniuchów, którzy marzą o tym, by poczytać książkę na leżaku. To również doskonałe miejsce do uprawiania różnego rodzaju sportów wodnych, czy spędzania czasu aktywnie.

Podobnie jest, gdy idzie o wczasy we Włoszech. Kochamy jeździć do Włoch, ze względu na słońce i naturalnie pyszne jedzenie. Możliwość skosztowania oryginalnej włoskiej kuchni, zamiast średnich podróbek w Polsce z pewnością kusi. Włochy to naturalnie również idealne miejsce dla ludzi uwielbiających zwiedzać zabytki. Ponadto kraj obfituje w winnice, więc można próbować doskonałego wina. Inne oferty na:

Niezależnie od tego, do jakiego kraju jedziemy, pamiętajmy, aby korzystać z oferty wyłącznie sprawdzonych biur podróży.