Wymarzone wesele wyłącznie mieście Brzezina

Nie warto zawsze wybierać znanych szlaków i stracić piękne widoki, wybierając autostradę, warto zaplanować trasę do grodu Kraka całkiem inaczej i właściwie okrężnie. To idealny sposób, żeby zobaczyć nieznane miasta.

Z Wrocławia warto więc pojechać prosto do Srebrnej Góry [przyrządy zjazdowe] – to około 70 km, ale miejsce dostarczy wrażeń. Najlepiej zaplanować wyjazd o świcie, żeby spędzić chwilę słynnej twierdzy. To jeden z popularniejszych obiekt ufortyfikowanym, bardzo dobrze zachowany. XVIII-wieczna twierdza strzegła wstępu do Kotliny Kłodzkiej. Fortyfikację najlepiej oglądać bez pośpiechu – wszystko zależy od czasu..

noclegi koło Wrocławia

Autor: Pałac Brzezina
Źródło: http://www.palacbrzezina.pl/

.

Większość zna to miasto, jednak niewielu tam było. Po dniu w Srebrnej Górze, dobrze przenocować, zamawiając hotel Bielsko-Biała to jeszcze jedno z miejsc, które cenami raczej zachęca turystów. To świetni postój, żeby bezstresowo pozwiedzać Pogórze Śląskie, gdzie nie brakuje zielonych, spokojnych zakątków, a również chociażby Beskid Śląski. Wystarczy kupić mapę i pójść na długi spacer.

Wadowice i Kraków.

Jeżeli czas pozwala, trasę do Krakowa zawsze można zmienić i zobaczyć Wadowice. Noclegi w okolicy wrocławia oczywiście są sporo tańsze, dlatego przy okazji łatwo zaoszczędzić.

Czy czujesz chęć przeglądnąć na następnej stronie nasz najnowszy tekst (https://fotoporcelana.net/23-pielegnacja-nagrobkow)? Sądzimy, że tak. W takim razie zapraszamy do kliknięcia.

Poza tym, że to miasto każdemu kojarzy się z polskim Papieżem i kremówkami, to naprawdę przytulne miasto, o architekturze typowej dla południowej Polski. Może więc okazać się szczególną ciekawostką dla tych, którzy mieszkają na północy i zachodzie Polski. Kraków z kolei najlepszy jest wczesną wiosną i jesienią, gdy jest mniej turystów, a pora roku pozwala na spacery. Najlepiej tak ułożyć wyprawę, żeby móc spokojnie chodzić po mieście, bez biegu i „zaliczania” jedynie typowych miejsc.

Źródło: http://www.palacbrzezina.pl/