Ekrany zewnętrzne na każdą porę roku

Mówi się, że reklama jest dźwignią handlu. Brak w takim stwierdzeniu żadnej przesady, gdyż reklama w najróżniejszych postaciach była obecna od wieków, w każdym miejscu, gdzie następowała jakaś wymiana rzeczy lub usług. Reklamą można zgodnie z prawdą określić coś więcej niż szyldy czy plakaty. Reklama na ledach, grające ruchome bannery na witrynach sieciowych – to są efekty współczesności, a dziedzictwo reklamy zaczyna się dużo dawniej. Można wyobrazić sobie tłumne, zagraniczne targowisko.

Medas-Media

Źródło: billboardy-reklama.pl/

W każdym zakątku aż huczy od gwaru ludzkiego, ale to, co brzmi najdonośniej, to nawoływania handlarzy, którzy wołają nie do kogoś konkretnego, ale wszędzie, tak by wszyscy słyszeli: jego towar jest najlepszy, zakupy robić u niego, niedrogo i najlepiej. To, zaraz po wciąż spotykanej technice znanej dziś jako marketing szeptany, reklama, która bodaj jako jedna z pierwszych stanowiła silną i skuteczną formę zachwalania usług.

Zawsze, gdy robiło się popularne jakiekolwiek medium przekazywania albo wymiany wiadomości, towarzyszyła temu reklama. Możemy przywołać mnóstwo przykładów wciąż istniejących w naszej gospodarce: prasa, potem rozgłośnie radiowe, potem telewizja. Dzisiaj wielkie żniwa dla specjalistów od handlu i znawców rynku może zapewnić także Internet, gdzie specjaliści od reklamy posiadają bardzo olbrzymią dowolność pracy, żeby wspomnieć choćby interaktywne postacie reklamy. To wciąż nie koniec, bo coraz powszechniejsza jest reklama na telebimie w Bytomiu istnieje dobrze prosperująca spółka, która od pierwszego wykorzystania tej formy reklamy trzyma się jej i oferuje klientom coraz więcej powierzchni reklamowej na tych migających ekranach.

Reklama na billboardzie

Autor: Kazuhisa OTSUBO
Źródło: http://www.flickr.com

Tego rodzaju reklama – szczegóły pod tym łączem zalecamy tą stronę – jest coraz bardziej znana nie tylko w ludnych miejscowościach, doskonale działa ona również w mniejszych mieścinach. Jest taki telebim reklamowy w Bogatyni – odpowiednio zlokalizowany przynosi reklamodawcom więcej odbiorców niż taki telebim w Warszawie, ale stojący gdzieś na skromnym skrzyżowaniu. Telebim informacyjny w Cieszynie pokazuje poza reklamami interesujące i przydatne wiadomości, jak temperaturę, kursy walut i najważniejsze newsy, przez co ściąga więcej oczu niż zwyczajny telebim w Olecko postawiono także kilka telebimów, które wydajnie promują reklamowane marki. Przy tym w tamtym miejscu postarano się, by ciągłe błyski i dynamiczne obrazy nie rozpraszały pieszych i kierowców na tyle, żeby nie zaburzyć bezpieczeństwa na drogach.

Źródło: http://www.medas-media.com.pl/