Reklama na banerach

Banery w Warszawie są naturalnie świetną metodą na dojście z komunikatem reklamowym do prawie dwóch milionów warszawiaków. Warto mieć na uwadze, że Warszawa to olbrzymi rynek zbytu dla produktów. W Warszawie przebywają relatywnie najbardziej zamożni Polacy, dlatego rozsądnie jest właśnie do nich wysyłać dobrze sformułowany komunikat perswazyjny. O ile masz skromną wiedzę na temat promowania swojego przedsiębiorstwa za pomocą reklamy zewnętrznej, zapraszamy do przeczytania tego artykułu, w którym odnajdziesz wartościowe wskazówki.

telebim reklama

Źródło: www.medas-media.com.pl
Pierwszym krokiem musi być stworzenie profesjonalnego planu kampanii reklamowej. Najpierw należy ustalić, do jakich grup klientów będzie adresowana reklama. To oczywiste, że innego gatunku komunikaty adresuje się do osób starszych, a innego typu do młodych. Najważniejszy jest tu artykuł – lekami będą interesować się głownie emeryci, a iPhonem ludzie młodzi. Kiedy już to zdefiniujesz, musisz wykreować właściwy przekaz promocyjny. Mądrze jest opłacić marketingowców z agencji promocyjnej, którzy wyróżniają się dużym doświadczeniem w tej kwestii. Nie tylko wymyślą oni fajny tekst (strona internetowa InformCCBanery reklamowe

Źródło: http://pixabay.com

Następnym krokiem jest namierzenie miejsc, w których będą znajdować się twoje banery. O ile wysyłasz swój przekaz do małej grupy odbiorców (np. wierzących), musisz zamieścić przekazy w miejscach często odwiedzanych przez reprezentantów targetu. Jeśli jednak chcesz, by twoje banery były oglądane przez jak najszerszą liczbę mieszkańców miasta stołecznego, musisz wykupić miejsca w centrum, gdzie co dzień przewijają się prawdziwe tłumy przechodniów.

Kolenym etapem zadania jest namierzenie drukarni, która oferuje najlepszy druk banerów reklamowych w stolicy. Warto poszukać takich przedsiębiorstw w sieci, ponieważ wiele z nich prowadzi swoje serwisy sieciowe, na których zobaczysz ważną ofertę oraz ceny druku konkretnych materiałów.