Wczasy w Azji – luksus czy realna opcja dla każdego?

Gdy chcemy polecieć na pamiętne wakacje o każdej porze roku i do tego w dobrej cenie, to nie ma lepszego miejsca od krajów azjatyckich. Państwa, które cieszą się największą sławą pośród turystów to Tajlandia lub Sri Lanka. W każdym z nich jest coś niesamowitego i urokliwego.

plaża

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Sprzyjający klimat i wysokie temperatury zarówno zimą, jak i latem umożliwiają udać się na wakacje praktycznie w każdym miesiącu roku. Wczasy w Tajladnii gwarantują niezapomniane wrażenia wszystkim, którzy postanowią je przemierzyć. Gdy idzie o koszt takich wakacji, to zdecydowanie bardziej możemy się przejąć kosztami związanymi z przelotem, niż z pobytem. Zazwyczaj w każdym biurze podróży widać reklamy o treści Tajlandia last minute, które nęcą nas atrakcyjnymi cenami. Siedmiodniowy pobyt na wyspach, bez posiłków, w dobrej klasy kwaterze może nas kosztować już sto euro od osoby, a zdarzają się i korzystniejsze oferty. Zobacz niespotykane oferty podróży w naszym serwisie – oferta wycieczek – Tajlandia

Sporą barierą może stanowić nadmieniony wcześniej lot (oferta) samolotem. Może on nawet kilka razy przewyższać koszty związane z pobytem na wyspach. Warto więc, zainteresować się nabyciem biletów wiele wcześniej przed planową datą wylotu. bilety są wtenczas nieco tańsze, a ponadto mamy sporo czasu, aby bez stresu czekać na jakąś promocję. Wczasy na Sri Lance to dobry plan – dowiedz się szczegółów.

Wakacje w Costa Del Sol

Źródło: iiimillenium.pl
Jest to dobre wyjście dla tych, którzy lubują się sporo wcześniej mieć wszystko dopięte na ostatni guzik. Jeżeli natomiast możemy sobie pozwolić na spontaniczne wakacje, można spróbować kupić bilety w ostatniej chwili, na przykład tuż przed zaplanowanym wylotem. ceny w ten sposób są niebywale atrakcyjne, a w zestawieniu z kosztami pobytu, sprawiają, że Tajlandia czy Sri Lanka nie są już luksusem, na który mogą sobie pozwolić tylko właściciele pokaźnych portfeli.