Drukowany obraz w wystroju wnętrza

Lokum ma charakter żyjących w nim ludzi. Jest sporo rzeczy, jakie można się dowiedzieć z samego zwiedzania czyichś czterech ścian. Przez całe lata zbieramy przedmioty, wymieniamy meble, projektujemy dekoracje. Wśród wszystkich elementów, które bywają w lokum, najbardziej znaczące są obrazy i fotografie.

Dzieła ulubionych mistrzów odkrywają gust mieszkańca, a fotki zawierają całą opowieść życia – o rodzinie, o pasjach, o wspaniałych momentach z przeszłości. W ostatnim czasie cyfrowe technologie pozwalają na drukowanie zdjęć w wspaniałej jakości, co powoduje, że cztery kąty mogą stać się jeszcze bardziej klimatycznym miejscem.

łóżka

Autor: Black Red White SA

Kupno reprodukcji albo autentycznego obrazu w galerii to niemały koszt. Ale z rozwiązaniem przychodzą przedsiębiorstwa, które mogą wydrukować obraz ze zdjęcia w dowolnym wymiarze. Wyobraź sobie, że masz w swoim domu najpiękniejsze dzieła ulubionego artysty, wydrukowane w niezwykle dużej rozdzielczości.

pościel

Autor: WOOL STAR

To jasne, że drukowanie na zwykłym papierze nie odda jednakże klimatu słynnej galerii sztuki. Lecz to koniec świata, ponieważ przedsiębiorstwa drukarskie mają w cennikach również druk na płótnie! Jeśli dodasz jeszcze eleganckie ramy, dostaniesz wynik, który nie będzie się bardzo odróżniał od klasycznej reprodukcji. I to za o wiele mniejsze pieniądze, niż te, które musiałbyś wyłożyć na obraz w pracowni obrazów.

O ile nie jesteś fanem obrazów i wydruk na płótnie cię nie obchodzi, pomyśl o ozdobieniu ścian pokojów fantastycznie wydrukowanymi zdjęciami w wielkich rozmiarach. To, na co będziesz zerkać na co dzień przesiadując np. w jadalni, zależy tylko od twojej inwencji. Może zatem to być widok z dalekich krain, do których chciałbyś kiedyś się udać. Albo kolaż fotek twojej pociechy, ukazujący najwspanialsze chwile.

Sprawdź mój serwis (http://www.krevetki.pl/kontakt/)! W nim czeka na Ciebie nowa rewelacyjna porcja najlepszych wpisów na ów temat. Nie zwlekaj!

A może pragniesz patrzeć na ulubioną piosenkarkę w wielkim formacie? Jedyną granicą jest twoja wyobraźnia. Dzisiejsze technologie poligraficzne zrobią za ciebie całą resztę.