Kolonie i obozy konne

Zapewne niejeden rodzic ma nadzieję na to, żeby jego pociecha spędzała długo oczekiwane wakacje ciekawie. Na rynku można wyszukać mnóstwo ofert obozów i kolonii, na przykład ostatnimi czasy cieszące się dużą popularnością wyjazdy dzięki, którym dziecko ma szansę się nauczyć czegoś zajmującego lub doskonalić swoje zdolności, jak np. obozy konne. Wymieniona forma spędzania wakacji zapewnia dziecku ruch i zajęcie a jednocześnie stanowi świetną wakacyjną rozrywkę.

Agroturystyka na Kaszubach

Autor: www.nakaszubach.pl
Źródło: www.nakaszubach.pl
Jeździectwo to więcej niż aktywność pomagająca utrzymać dziecko w dobrej formie fizycznej i dająca zajęcie w trakcie wakacji. Jazda konna uczy odpowiedzialności za konia, o którego trzeba starannie dbać. Dziecko odkrywa zasady bezpieczeństwa podczas jazdy, poznaje też sposoby oporządzania konia, czy nawet pomaga w nauce innych dzieci. Przebywanie blisko natury pozwala dziecku zrelaksować się.

Polecanym ośrodkiem proponującym w swojej ofercie obóz jeździecki jest między innymi Szkoła Jazdy Konnej Patataj. W wyjazdach mogą wziąć udział dzieci i młodzież w prawie każdym wieku, a jazdy są dokładnie przystosowane do możliwości konkretnych grup wiekowych. Klub jest jednym z największych ośrodków w okolicach Warszawy.

Obojętnie na jakie wakacje wyślemy naszą pociechę ważne, by spytać dziecko czego chciałoby się nauczyć i dobrać opcję do jego zainteresowań. W efekcie wakacje na pewno będą szczęśliwe.

Poznaj propozycję Stadniny Patataj:
Wyświetl większą mapę