Gry planszowe

W ostatnich latach gry planszowe strategiczne, przygodowe czy rodzinne podbijają oprócz serc dzieci zarazem nieraz serca dorosłych. Razem podbijają księstwa, zabijają potwory, zdobywają niezbędne zapasy i skarby czy wymieniają się towarami na średniowiecznych trasach handlowych.

Autor: Parker

Renesans gier planszowych

Gry planszowe to genialny sposób na spędzenie wolnego czasu z wielu przyczyn: edukują, rozbudowują wyobraźnię, język, szybkość, inwencję twórczą, uczą zdrowego współzawodnictwa, a przede wszystkim są świetną rozrywką. Ich oczywistym atutem jest to, że można zabrać je ze sobą na weekendowy wyjazd czy na wczasy, ponieważ są różnych wielkościach.

Zaglądnij na witrynę twórcy (http://www.teamoffice.pl/index.php?page=shop.browse&category_id=54&vmcchk=1&option=com_virtuemart&Itemid=1). Nakłaniamy Cię usilnie! A to dlatego, że oczekuje tam na Ciebie mnóstwo dodatkowych oraz zajmujących szczegółów.

To z pewnością świetna opcja i lepsze rozwiązanie dla tych, którzy nie widzą świata poza grami komputerowymi.

Gra planszowa - Qwirkle

Źródło: http://www.planszoweczka.pl/

Zabawa dla dzieci i dorosłych

Gierki planszówkowe dedykowane dzieciom z pewnością są najlepiej kojarzoną kategorią gier. Dla większości ludzi bardziej kojarzą się z zabawą dla dzieci lub młodzieży. Nie do końca jest to prawda. Obok gier dla dzieci wybrać można spośród licznych pozycji gry dla dorosłych. Trudno wyobrazić sobie przecież trzecioklasistę grającego w np. Grę o Tron (grę wymagającą strategicznego myślenia i z rozbudowaną fabułą dotyczącą m.in. dworskich intryg) nie wspominając nawet o grach erotycznych.

Ucz się biznesu grając

Wiele się w ostatnim czasie mówi się o wadze strategicznego myślenia w biznesie. Funkcjonuje wiele firm posiadających w swej ofercie szkolenia uczące strategicznego myślenia. Często za swe usługi wymagają dużych kwot. A wystarczy sprawić dziecku grę bitewną.

Czy prezentowany artykuł Cię zaciekawił? W takim wypadku sprawdź odmienny pełen opis (https://talentum.pl/kurs-maturalny-z-biologii-online/), który również ma ciekawe materiały.

Niech obmyślanie planów stanie się nawykiem, który zaowocuje.