Jak zrobić bardziej atrakcyjnym własny motel?

Pensjonatów w naszym kraju jest wiele – bo i sporo jest miejsc, które są warte uwagi. Niesamowite Mazury, Morze Bałtyckie albo góry… To wyraźnie pokazuje, że Polska jest pięknym krajem. A więc zasadniczo jest gdzie odpocząć. Jednak wśród właścicieli pensjonatów można dostrzec sporą konkurencję. Nie może dziwić, bo w końcu często tych pensjonatów jest od zatrzęsienia. Co zatem mogę powiedzieć posiadaczom pensjonatu, którzy chcieliby w jakiś sposób skłonić turystów do tego, aby chętniej korzystali z ich gościny?

asprodukt, sauny, spa
Według mnie znakomitym udogodnieniem jest SPA. Chociaż SPA zapewne może się kojarzyć z ogromnymi inwestycjami, to przecież nie piszę tutaj o jakichś bardzo dużych wydatkach. Zasadniczo mowa w tym momencie o niedużym SPA, które być może nie będzie najpopularniejszym ośrodkiem tego typu w okolicy, lecz sprawi, że będziemy mieć sporą przewagę nad konkurencją. Porządne wyposażenie spa (więcej i więcej) to żelazna podstawa, przecież choć zapewne nie mamy większej kasy, to tak czy siak w żadnym razie nie powinniśmy założyć, iż SPA może być biedne. Za odpowiednią jakość trzeba zapłacić. Więcej na o wyposażeniu spa tutaj. Kilka rozwiązań na to, aby rozwinąć swój pensjonat tu więcej

Zwłaszcza należy pomyśleć o saunie. SPA nie posiadające sauny?? To bardzo dziwne. Bardzo lubię saunę, zresztą kto nie przepada za nią? Można powiedzieć, że jeżeli rozniesie się na cały kraj wieść, iż w naszym pensjonaciku jest stylowa sauna, to pewnie po niedługim czasie dostrzeżemy znaczny wzrost liczby rezerwacji. Hej, przecież jeżeli masz do wyboru: typowy pensjonat albo też to miejsce, w którym oprócz łóżka zapewniono SPA (spabaltica.pl/), to pewnie wybierzesz drugą opcję. Będziesz miał możliwość nawet nieco podwyższyć ceny, choć nie można przesadzać.

sauna, wyposażenie spa

Autor: STUAimages
Źródło: http://www.flickr.com
Zatem: powinieneś poważnie pomyśleć czy być może czymś wskazanym nie jest to by postawić u siebie SPA. Pewien czas temu znajomy zaproponował mi w sumie tanie projektowanie saun (np. ) – okazało się, że nie mówimy tutaj o bardzo dużych wydatkach. W takim razie: szukasz ciekawego udogodnienia, dzięki to któremu wreszcie Twój pensjonat będzie cechował się wyższym poziomem? Zatem serdecznie polecam postawienie na SPA. W przeważającej większości przypadków będzie to świetna inwestycja, której w żadnym razie nie będziesz żałował!