Zorganizuj własną siłownię w mieszkaniu

O ile zdecydowałeś się dbać o tężyznę fizyczną i chadzasz na siłownię, z pewnością drażni cię tam kilka spraw. Zazwyczaj sala jest zatłoczona i uczęszczający przetrzymują hantle, przez co musisz czekać cierpliwie na swoją kolej. Czasami na siłowni brakuje urzędzeń, takich jak chociażby orbiterek, przez co nie nie ma możliwości zaliczania danych ćwiczeń.

Autor: Sport-shop.pl

Zazwyczaj właściciel siłowni puszcza trenującym telewizję z muzyką, co każdemu, kto posiadać choć trochę gustu muzycznego będzie zakłócać skupienie i zmuszać do zakładania odtwarzacza mp3. Poza tym wielkomiejskie siłownie mają nieprzyjazne ceny, dlatego tygodnie systematycznych treningów potrafią wiele kosztować.

Rozwiązaniem na te wymienione problemy może być skontrusowanie prywatnej siłowni w domu. Jeżeli dysponujesz odpowiednią powierzchnią oraz kasą, możesz już nie myśleć o zaludnionej sali i wygodnie ćwiczyć w mieszkaniu Prezentujemy parę sprzętów, które powinieneś zdobyć:

Autor: iStock.com

– bieżnie (promocja na bieżnie kettler) – użyteczna maszyna, kiedy na dworze mrozy i śniegi, a ty boisz się chorób, a równocześnie pragniesz utrzymać formę. Należy nabyć bieżnię, która posiada wiele ciekawych opcji, takich jak np. pozorowanie ciężkiej nawierzchni. W ten sposób poczujesz się, jakbyś biegał na dworze. Sporo funkcji może także ułatwić zaliczanie efektywnych treningów odchudzających, takich jak biegi interwałowe.

– inną ideą na zrzucanie kilogramów może stać się rower stacjonarny (jaki wybrać rowerek treningowy). O ile w letnie dni trenujesz kolarstwo, zakup roweru treningowego do domu jest nieodzowne, by podtrzymać wytrzymałość

.

uniwersalna ławeczka. Idealne w treningu siłowym są bezdyskusyjnie ćwiczenia na wolnych ciężarach, dlatego zakupem obowiązkowym jest ławeczka z podtrzymywaczami oraz gryf z ciężarami.

– sztangielki} – kolejna konieczna rzecz w pokojowej siłowni, niezbędne do stymulacji mięśni. Najlepiej wybrać typy do własnoręcznie składania.

– drążek – możesz zainstalować go nad progiem.

Udało nam się przyciągnąć Twoją uwagę tym ciekawym postem? Świetnie. Zatem zapraszamy – kliknij w link kursy tańca katowice i przenieś się do następnej strony po detale.

Ważny element do dobre poruszania mięśni pleców.

Źródło: